Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Mikado
Doświadczony
Doświadczony

Implanty kraków

Postprzez Mikado » 2018-09-19, 20:30

częśc, szukam dobrego gabinetu w Krakowie, w którym można wstawić implanty. Zależy mi na tym aby zaiego był bezbolesny, najlepiej pod narkozą. Czy znacie taki gabinet?

Iwona79
Doświadczony
Doświadczony

Re: Implanty kraków

Postprzez Iwona79 » 2018-09-20, 18:13

Implanty warto wykoanć w dobrym gabinecie bo to w końcu "zęby" na całe życie. Dobre implanty w Krakowie można zrobić w gabinecie doktor Świątkowskiej w podgórzu. Tam wykorzystuje się najnowocześniejsze metody do wykonania implantów a także używa bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu nowy ząb jest estetyczny, trwały i niczym nie różni się od pozostałych. Zerknij na oferte gabinetu lub najlepiej umów się na konsultację.

Reklama
monikabert90
Znawca
Znawca

Postprzez monikabert90 » 2018-10-20, 09:34

Jeśli chciałoby Ci się podjechać do Bielska-Białej, to mogę Ci polecić Centrum Medyczne Danea w tym mieście, w którym możesz zdecydować się na implanty wstawiane Izraelskim systemem AB lub Niemieckim systemem ANKYLOS. Moja siostra korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona, z implantami nic się nie dzieje, za zabiegiem nie musiała długo czekać, a personel był bardzo miły, a zarazem profesjonalny ;)

Inatka93
Specjalista
Specjalista

Postprzez Inatka93 » 2018-11-17, 19:08

Ogólnie to nie mam problemów z brakami w zębach, ale z ich krzywością. Mi to strasznie rzuca się w oczy i wiem, że niektórym osobom z mojego otoczenia również. Długo myślałam nad tym, co zrobić i dostałam od koleżanki namiar na te gabinety http://www.ortolingwa.pl/ ortodontyczne. Myślę, że spróbuję się z nimi skontaktować, skoro ona była zadowolona, to pewnie i ja też będę.

DaSilva
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez DaSilva » 2018-11-30, 12:13

Jeśli liczy ktoś na naprawdę eleganckie implanty, które doskonale będą trzymały się wiele lat, to postawić musi na naprawdę sprawdzony gabinet implantologiczny. Najlepiej chyba postawić na miejsce, które cieszy się stosunkowo dobrą opinią wszystkich klientów. Ja byłem całkiem zadowolony z gabinetu Protom Dental, który znajduje się dość blisko stolicy małopolski.

;-)

Powrót do Bocznica