Informacje z rynku pracy, rekrutacja i selekcja, motywowanie pracowników, polityka personalna, mobbing, dyskryminacja, planowanie karier, oceny okresowe, ustanie zatrudnienia i outplacement

Moderatorzy: admin, RobertP

landrynka
Znawca
Znawca

Impreza integracyjna

Postprzez landrynka » 2017-01-28, 20:07

Jakiś czas temu tez musiałem pomagac przy organizacji tego typu imprezy. Sporo sie zastanawialismy ale ostatecznie doszliśmy do wniosku że wynajęcie takiego namiotu, będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. My widzieliśmy w tym same plusy.

Iwona79
Doświadczony
Doświadczony

Re: Impreza integracyjna

Postprzez Iwona79 » 2017-02-08, 14:46

Namiot sprawdzi się latem ale jak chcesz zorganizować imprezę zimą to lepiej zrobić to w jakimś hotelu. Do takich imprez świetnie nadaje się hotel biznesowy np. Magellan nad Jeziorem Sulejowskim. Hotel przystosowany jest do pomieszczenia dużej ilości gości a do tego zajmuje się profesjonalną organizacja takich eventów. Ponadto nad jeziorem jest cicha i spokojna okolica co sprzyja relaksowi.

Reklama
michael

Postprzez michael » 2017-05-31, 11:44

Na firmowych imprezach mogą, a nawet powinny pojawiać się atrakcje dla pracowników. Można w tym celu współpracować z jakąś dobrą agencją eventowa, która odpowiada za kreatywny pomysł takiej zabawy. Ja polecam tę o nazwie Gamma Discover. Zdecydowanie jest tu w czym wybierać :) Polecam się z nimi skontaktować!

taczka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez taczka » 2017-09-01, 00:03

Ja muszę pochwalić nasze wrocławskie imprezy firmowe. Co roku szef takie organizuje, są naprawdę wielką atrakcją i szansą na integracje pracowników. Są quady, paintball, ścianki wspinaczkowe - generalnie mnóstwo atrakcji ruchowych

DaSilva
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez DaSilva » 2017-09-12, 15:37

O takich atrakcjach rzeczywiście warto pomyśleć, jednak ja sam nie chciałbym zajmować się ich organizacją. Jak byłem w Zajeździe Jurajskim w Kroczycach na imprezie o dość podobnym charakterze, to pracownicy zajazdu zajęli się kompleksową organizacją niemal wszystkiego. Atrakcji było pełno paintball, karaoke, grill, park linowy - to tylko niektóre z nich. Ja niezbyt za tym wszystkim przepadam, ale całkiem mi się podobało. ;-)

elabarbara
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez elabarbara » 2017-11-11, 12:26

A jak radzicie sobie z kacem ? Wiadomo że na takich imprezach też jest alkohol. Sama nie raz byłam na takiej imprezie i widziałam jakie potem są efekty na drugi dzień po nocnej imprezie. Ja już raz to przerabiałam myślałam że umrę normalnie. Ale szykuje się kolejna impreza i już szukam ciekawostek jak walczyć z kacem na drugi dzień. W tym poradniku dowiedziałam się sporo myślę że każdemu się przyda ;)

sopelkowa
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez sopelkowa » 2017-11-14, 11:47

Uważam, że imprezy w firmach to świetna okazja. Zawsze jest różnica w zachowaniu osób w pracy, a w czasie wolnym na imprezie. Przy okazji można się odstresować i odprężyć. Ostatnio u mojej kuzynki w firmie była taka impreza organizowana. Z tego co mówiła to organizacją tej imprezy zajęła się firma fxevents. Bardzo jej się podobało na tej imprezie i dzięki temu poprawiły się stosunki między pracownikami. Myślę, że takie imprezy to świetna sprawa i bardzo mi się podoba ten pomysł. Szkoda, że u mnie w firmie nie jest organizowana.

jeronimo
Początkujący
Początkujący

Postprzez jeronimo » 2017-11-26, 21:53

U nas takie imprezy organizuje się spontanicznie na dużym back office naszej firmy. Zamawiamy sprawdzony catering i zapuszczamy dobrą muzykę. Ostatnio hitem okazało się internetowe radio i śpiewane przez wszystkich hity biesiadne.

goten
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez goten » 2017-11-27, 10:25

Kwestia budżetu i oczekiwań, ale ogólnie wypasionym pobytem można zrobić dużą różnicę.
Zobaczcie co tam macie w pakiecie i na jakich warunkach.
Chłopskie jadło, pieczone prosie, kulig, sauna, paintball, loty balonem, impreza przebierana...
Naprawdę wypasiona impreza nie musi się wiązać z kosmicznymi kosztami!

Inatka93
Specjalista
Specjalista

Postprzez Inatka93 » 2018-01-26, 09:22

Mnie właśnie czeka zorganizowanie takiej imprezy dla pracowników, a do pomocy mam tylko wiecznie zalatanego szefa ;(. Mam nadzieję, że przynajmniej Wy mi pomożecie, jeśli chodzi o wybór cateringu dla firm z Krakowa. Przeglądałam wczoraj ofertę http://www.gastro-tour-serwis.pl/ i przyznam, że jestem nimi zainteresowana i chciałabym przedstawić ich szefowi. Problem w tym, że nie wiem kompletnie jak gotują. Możecie mi pomóc, próbowaliście coś od nich ? Opiszecie smak?

tomo1

Postprzez tomo1 » 2018-02-02, 10:06

a trudna to impreza jest

fana6
Specjalista
Specjalista

Postprzez fana6 » 2018-02-12, 23:04

Firmowe imprezy integracyjne bardzo często organizuje się tutaj http://expokrakow.com/pl/ Ten obiekt jest duży i dobrze przygotowany na takie wydarzenia, więc warto tutaj zrobić taką imprezę. Gdzie wy byliście na tego typu imprezach?

bombaj17
Początkujący
Początkujący

Postprzez bombaj17 » 2018-02-26, 15:00

Ja również należę do zwolenników integracji firmowej. Przede wszystkim z tego względu, że takie spotkania mogą znacząco poprawić atmosferę w firmie i wpłynąć pozytywnie na postrzeganie jej przez pracowników. Ja jestem pracodawcą i tak średnio raz, dwa razy na kwartał staram się coś zorganizować ze swoimi ludźmi w ten sposób, aby mogli przyjemnie spędzić czas i się chociaż troszeczkę zregenerować. W każdym bądź razie staram się być pracodawcą nie zamordystą, a partnerem. AKtualnie poszukuję nowej siedziby firmy i muszę Wam się przyznać, że taki wyszukiwarki - http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow mogą się okazać naprawdę pomocne...

karosix

Postprzez karosix » 2018-03-02, 16:12

Wiadomo, że z imprezą integracyjną wiążą się koszty, które trzeba prawidłowo rozliczyć. Polecam zapoznać się z artykułem o świadczeniach pozapłacowych ponieważ niektóre zaliczają się jako nieodpłatne świadczenia pracownicze, a te podlegają opodatkowaniu.

Arkadiusz1
Specjalista
Specjalista

Postprzez Arkadiusz1 » 2018-03-31, 13:45

Ciekawa sprawa. Warto podejść do tematu z głową i wybrać taką formę integracji, która dla każdego będzie odpowiednia. Podpowiem Wam, że bardzo dobrze sprawdzają się imprezy w plenerze. Warto podejść do tematu profesjonalnie i sprawdzić namioty Dascompany. W https://dascompany.com/namioty-ekspresowe zobaczycie, jakie daje to możliwości.

Następna strona

Powrót do Zarządzanie personelem (HR)