Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Inatka93
Specjalista
Specjalista

Re: Jak się przygotować na przyjście dziecka?

Postprzez Inatka93 » 2018-11-19, 15:30

Mnóstwo rzeczy należy przyszykować, nim maluch przyjdzie na świat, jak i później, kiedy już się pojawi. Chciałabym Wam pomóc w tym, w związku z czym podpowiadam, że tutaj https://minimen.pl/ w sklepie z zabawkami i wyposażeniami dla dzieci znajdziecie większość, jaką potrzebujecie. Co ważne, możecie tez w sieci znaleźć podpowiedzi w tych różnych serwisach dla mam ;) .

jawna
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez jawna » 2018-11-21, 18:43

Na pewno trzeba czym prędzej kupić rzeczy do wyprawki, takie jak kosmetyki pielęgnacyjne, ubranka, wózek ale także fotelik samochodowy. Jak już będziecie kupować te podstawowe rzeczy, to okaże się że trzeba jeszcze dokupić wiele innych akcesoriów, o których nie zawsze mówi się na głos. Ja na przykład nie wyobrażam sobie używać fotelika bez takiego dodatkowego wkładu. Mam na myśli dokładnie coś takiego https://nodik.pl/bazy-do-fotelikow-c-125.html . W Nodiku akurat opłaca się kupić te wkłady, bo są tańsze niż stacjonarnie.

Reklama
Mamyzi
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Mamyzi » 2019-01-02, 18:12

W kwestii wyprawki dla malucha wypowiem się i ja. Uważam, że kompletując taką wyprawkę dobrze jest wziąć pod uwagę to aby kupić dobrej jakości śpiochy niemowlęce. Ja dla swojego dziecka kupowałam je w sklepie Gluck i jestem z nich bardzo zadowolona. Są solidnie wykonane i na pewno wytrzymają dłuższy czas

sopelkowa
Specjalista
Specjalista

Postprzez sopelkowa » 2019-01-17, 17:28

Z pewnością przyda się takie urządzenie do ściągania nadmiaru pokarmu. Godne uwagi są na przykład laktatory z tego asortymentu. Można przebierać i wybierać zarówno pod względem marek, jak i cen. Właśnie przymierzam się do zakupu jednego w prezencie dla mojej siostry. Studiuje zaocznie i nie chciałaby stracić pokarmu zbyt szybko, gdy urodzi się dziecko. W przerwach zajęć będzie mogła korzystać z takiego laktatora.

Poprzednia strona

Powrót do Bocznica