Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Inatka93
Specjalista
Specjalista

Re: Jak się przygotować na przyjście dziecka?

Postprzez Inatka93 » 2018-11-19, 15:30

Mnóstwo rzeczy należy przyszykować, nim maluch przyjdzie na świat, jak i później, kiedy już się pojawi. Chciałabym Wam pomóc w tym, w związku z czym podpowiadam, że tutaj https://minimen.pl/ w sklepie z zabawkami i wyposażeniami dla dzieci znajdziecie większość, jaką potrzebujecie. Co ważne, możecie tez w sieci znaleźć podpowiedzi w tych różnych serwisach dla mam ;) .

jawna
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez jawna » 2018-11-21, 18:43

Na pewno trzeba czym prędzej kupić rzeczy do wyprawki, takie jak kosmetyki pielęgnacyjne, ubranka, wózek ale także fotelik samochodowy. Jak już będziecie kupować te podstawowe rzeczy, to okaże się że trzeba jeszcze dokupić wiele innych akcesoriów, o których nie zawsze mówi się na głos. Ja na przykład nie wyobrażam sobie używać fotelika bez takiego dodatkowego wkładu. Mam na myśli dokładnie coś takiego https://nodik.pl/bazy-do-fotelikow-c-125.html . W Nodiku akurat opłaca się kupić te wkłady, bo są tańsze niż stacjonarnie.

Reklama
Mamyzi
Specjalista
Specjalista

Postprzez Mamyzi » 2019-01-02, 18:12

W kwestii wyprawki dla malucha wypowiem się i ja. Uważam, że kompletując taką wyprawkę dobrze jest wziąć pod uwagę to aby kupić dobrej jakości śpiochy niemowlęce. Ja dla swojego dziecka kupowałam je w sklepie Gluck i jestem z nich bardzo zadowolona. Są solidnie wykonane i na pewno wytrzymają dłuższy czas

sopelkowa
Specjalista
Specjalista

Postprzez sopelkowa » 2019-01-17, 17:28

Z pewnością przyda się takie urządzenie do ściągania nadmiaru pokarmu. Godne uwagi są na przykład laktatory z tego asortymentu. Można przebierać i wybierać zarówno pod względem marek, jak i cen. Właśnie przymierzam się do zakupu jednego w prezencie dla mojej siostry. Studiuje zaocznie i nie chciałaby stracić pokarmu zbyt szybko, gdy urodzi się dziecko. W przerwach zajęć będzie mogła korzystać z takiego laktatora.

yamiza
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez yamiza » 2019-02-14, 12:56

Na pewno trzeba się wyposażyć w porządny fotelik samochodowy. My kupiliś,y ROTARIO z firmy Easy Go ( mamy też ich wózek). Porządnie wykonany, bezpieczny i nowoczesny. Maluch podrózuje tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg a nie jak w większości fotelików tylko do 13. Posiada funkcje rotacji, homologację UE i 4 stopniową regulację pochylenia siedziska.

landrynka
Znawca
Znawca

Postprzez landrynka » 2019-02-19, 10:21

Na pewno trzeba zaopatrzyć się w takie akcesoria jak wózek czy fotelik. To jest wręcz must have. Na szczęście można wszystko zakupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć do dobrze wyposażonego sklepu internetowego - na przykład do Mulan: https://www.mulan.pl/.

Daria12
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Daria12 » 2019-03-04, 22:28

Ja też szykuje taką wyprawkę dla dziecka. Niestety nie mogę karmić piersią, a moje dziecko urodziło się nieco wcześniej. Karmienie wcześniaków powinno być naprawdę dobrze przemyślane. Takie dzieci potrzebują znacznie więcej substancji odżywczych, aby mogły się prawidłowo rozwijać. Jeżeli jesteście w takiej samej sytuacji to wiedzcie, że bardzo ważne jest Mleko dla wcześniaków W dzisiejszych czasach takie produkty są naprawdę dobrze opracowane i są w stanie pokryć całkowite zapotrzebowanie naszych maluszków.

better2
Specjalista
Specjalista

Postprzez better2 » 2019-03-06, 10:24

na takie rzeczy możesz się przygotować tylko poprzez kompletowanie wyprawki, prawda jest taka, że żaden poradnik, żadna gazeta nie powie Ci w jaki sposób "obsługiwać" dziecko, bo każda z tych istot jest całkiem inna. Ja teraz jestem na etapie wybierania fotelika, znalazłam jeden model Kiddy Evolution Pro2 2018 , który mi się bardzo podoba i w dodatku jest bezpieczny, znasz może te firmę ?

dziula

Postprzez dziula » 2019-03-06, 10:44

siemka :) super, że polecacie

romantyk57

Postprzez romantyk57 » 2019-03-09, 17:53

Faktycznie dla maluszka najlepszym rozwiązaniem jest fotelik samochodowy. Tylko dziecko szybko rośnie i nie oszukujmy się za foteliki płacimy niemałe pieniądze. A już dla starszego dziecka świetnym rozwiązaniem jest Smart Kid Belt - bezpieczne urzadzenie do bezpiecznego przewożenia dzieci. Zresztą zobaczcie tu https://smartkidbelt.com/pl/ Tu macie najważniejsze informacje, które pomoga podjąć wam decyzję.

Cecylka31
Specjalista
Specjalista

Postprzez Cecylka31 » 2019-03-10, 14:53

Wyprawka jest niezwykle wazna. Od siebie moge polecic te pajacyki https://www.fazymazy.com/kategoria/pajac Maja spory wybor takich ubranek a takze innych w dobrej cenie

elabarbara
Specjalista
Specjalista

Postprzez elabarbara » 2019-03-18, 14:37

No szykowanie całej wyprawki to niezłe wyzwanie, wiem po sobie, sama zaczynam kompletować i za każdym razem jak sprawdzam czy wszystko mam okazuje się że czegoś nie kupiłam jeszcze. Teraz muszę jeszcze wózek kupić jakiś wygodny i bezpieczny, akcesoria znalazłam już na ceneo https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_wozkow/p:Greentom.htm ale zastanawiam się co najbardziej sie może przydać.

monikabert90
Znawca
Znawca

Postprzez monikabert90 » 2019-03-21, 08:37

Sądzę, że warto też dowiedzieć się jak najwięcej o pielęgnacji takiego niemowlaka. My sporo praktycznych porad znaleźliśmy na stronie https://www.mustela.pl/Advices/Porady. Jeśli znajdziecie wolną chwilę, to polecam tam zajrzeć :) Dowiecie się tam między innymi jak walczyć z różnymi problemami skórnymi u dzieci, jak chronić skórę dziecka przed słońcem itp. A taka wiedza na pewno się Wam przyda :)

Profi
Specjalista
Specjalista

Postprzez Profi » 2019-03-21, 17:23

Na forach tematycznych znajdziesz dużo cennych porad.

Poprzednia strona

Powrót do Bocznica