Moderatorzy: admin, RobertP

Ewi
 

Obwieszczenie - CZAS PRACY W PORZE NOCNEJ

Postprzez Ewi » 2010-03-25, 15:56

Czy wystarczy w Obwieszczeniu o wymiarze czasu pracy tylko taki zapis? (dodam, że nie ma w firmie pracowników pracujących między 21.00 a 5.00.)

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art.150. §1 Kodeksu Pracy
określa się stosowany w firmie:
............................................

WYMIAR CZASU PRACY W PORZE NOCNEJ

Zawiadamiam, iż pora nocna obejmuje 8 godzin, między godzinami
21.00 a 5.00. Pracującym w nocy jest pracownik, którego rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie, co najmniej 3 godziny pracy w porze nocnej lub którego, co najmniej 1/4 czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną.

Powrót do Czas pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość