Informacje z rynku pracy, rekrutacja i selekcja, motywowanie pracowników, polityka personalna, mobbing, dyskryminacja, planowanie karier, oceny okresowe, ustanie zatrudnienia i outplacement

Moderatorzy: admin, RobertP

Korn

Polecany program kadrowo-płacowy

Postprzez Korn » 2015-11-06, 16:50

Jaki program kadrowo-płacowy polecacie. Do 50 pracowników. Bez takich R2 Płatnik mam taki i jest za słaby, jakiś czas temu pracowałam na PSKS wydawał mi się dobry, ale to było ponad 5 lat temu.

ominas

Re: Polecany program kadrowo-płacowy

Postprzez ominas » 2016-04-27, 11:59

Ja polecam Ci program online wfirma.pl/lista-plac-online listy płac dla tego programu to pestka. Generują sie one na podstawie danych podanych w umowach, plus dop tego bardzo szybko można wpisać wynagrodzenia pracowników do księgi przychodów i rozchodów.

Reklama
MMiech

Postprzez MMiech » 2016-05-26, 23:30

Ja polecam sprawdzone systemy jak Optima Comarchu czy Sage Symfonia.
Do tego zamiast list obecności,wniosków urlopowych system inEwi jako dopełnienie programu kadrowo-płacowego.

marwian

Postprzez marwian » 2016-09-05, 14:12

.
Ostatnio edytowano 2016-12-19, 16:11 przez marwian, łącznie edytowano 1 raz

AskaR

Postprzez AskaR » 2016-09-16, 11:21

Polecam z własnego doświadczenia program SyKOF HR. Naprawdę fajny program kadrowy i co dla mnie ważne bardzo elastyczny. MOżna ustalić jak sie mają liczyć premie, dodatki, czy jakieś potrącenia indywidualne. Nie ma sztywnych algorytmów, zaszytych gdzieś w bebechach programu do których nie ma dostępu, tylko nawet samemu można zrobić zmiany. To samo w przypadku zestawień czy wydruków - sama mogę w każdej chwili zrobić sobie takie zestawienie z takimi informacjami jakie w danej chwili potrzebuję i co najlepsze nie muszę do tego wołać informatyka albo dzwonić do dostawcy. Drugą zaletą jest wydajność, działa super szybko nawet dla dużej ilości pracowników. W porównaniu z Symfonią którą miałam wcześniej... po prostu nie ma porównania :P

KowalczykS

Postprzez KowalczykS » 2016-10-17, 15:00

Jako dopełnienie systemu mogę śmiało powiedzieć , że systemy do obiegu dokumentów kolokwialnie "robią robotę". Zarządzanie dokumentami leży w wielu dziedzinach począwszy od dokumentów systemu jakości i ich aktualnymi wersjami, milionami kopii, a skończywszy na dokumentach pracowników. Prowadzenie każdej firmy jest łatwiejsze bez zbędnej papierologii, dlatego jak polecam każdy podobny system.

LachBarbara

Postprzez LachBarbara » 2016-10-27, 13:30

Ciężko wybrać jeden właściwy bez znajomości (przynajmniej pobieżnej) kilku konkurencyjnych rozwiązań. Nie ma co się decydować na wybór pierwszego lepszego rozwiązania, na które wpadniemy. Świetnym rozwiązaniem wspierającym pracę księgowych i pracowników którzy pracują z dużą ilością dokumentów jest OCR połączony z elektronicznym obiegiem dokumentów. Firmy, które oferują takie rozwiązania w standardzie mają czasem nawet darmowe wersje testowe.

sergiuusz

Postprzez sergiuusz » 2016-10-31, 20:18

W naszej firmie w której pracuję używamy od kilku lat Pakiet Przedsiębiorcy Kadry i Płace. Co prawda nie mamy wielu pracowników, bo 8, ale sprawdza się doskonale. Liczy bezbłędnie, radzi sobie w nietypowych sytuacjach, jest szybki, generuje schludne wydruki. Podczas kontroli z ZUS i PIP nie mieli do niczego zastrzeżeń.

KatarzynaMiller
Początkujący
Początkujący

Postprzez KatarzynaMiller » 2016-11-16, 13:04

Ja sobie bardzo chwale program systim. Czysto, przejrzyście jezeli chodzi o zarzadzanie kadrami i placami. Fajny interfejsc, konkretne opcje.
Bo nie lubie nakldau wielu opcji na raz, ze az czlowiek sie gubi
Ostatnio edytowano 2016-12-23, 17:24 przez KatarzynaMiller, łącznie edytowano 1 raz

marwian

Postprzez marwian » 2016-12-19, 16:01

Sprawdź sobie unit4. To jeden z lepszych programów kadrowo-płacowych jaki kiedykolwiek mieliśmy, a w historii naszej firmy mieliśmy już niestety 4. Niestety każdy z nich miał jakieś wady, dotyczące, albo raportowania, albo komunikacji. Teraz jest ok

lama1980
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez lama1980 » 2017-01-13, 09:48

Systim to dobry program. Polecam.

monikabert90
Specjalista
Specjalista

Postprzez monikabert90 » 2017-06-18, 11:23

Ciekawym rozwiązaniem dla firmy jest również serwis bluemedia. Umożliwia on wykonywanie ekspresowych przelewów, zarządzanie wystawionymi fakturami, płacenie rachunków w firmie, windykację należności, skorzystanie z pożyczek społecznych i wiele innych. Myślę, że każdy właściciel firmy, zwłaszcza z obszaru MŚP, powinien zapoznać się z tą ofertą ;)

AskaR

Postprzez AskaR » 2017-06-19, 08:33

KowalczykS napisał(a):Jako dopełnienie systemu mogę śmiało powiedzieć , że systemy do obiegu dokumentów kolokwialnie "robią robotę". Zarządzanie dokumentami leży w wielu dziedzinach począwszy od dokumentów systemu jakości i ich aktualnymi wersjami, milionami kopii, a skończywszy na dokumentach pracowników. Prowadzenie każdej firmy jest łatwiejsze bez zbędnej papierologii, dlatego jak polecam każdy podobny system.

To racja. Elektroniczny obieg dokumentów bardzo ułatwia sprawę zwłaszcza jeśli jest połączony z programem kadrowym. u nas np. mamy tak, że przeglądając kartotekę osobową pracownika mogę od razu podejrzeć lub wydrukować wszystkie dokumenty które są z nim związane w obiegu dokumentów. To bardzo przyspiesza pracę bo nie trzeba się przełączać między dwoma programami.

gobarbara

Postprzez gobarbara » 2017-06-27, 15:00

Witam. Ja korzystam z programu Kadry i Płace z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Program jest bardzo intuicyjny i precyzyjny w obsłudze. Można rozliczać pracowników zatrudnionych zarówno na umowę o pracę jak i na umowę zlecenia czy o dzieło. Program ma możliwość automatycznego generowania deklaracji PIT-11, PIT-4, a także wysyłki wygenerowanych deklaracji do US przez system e-Deklaracje. Oczywiście program posiada możliwość przydzielania dostępu poszczególnym użytkownikom i nadawania im indywidualnych praw korzystania z programu;) Ze strony producenta programu można pobrać darmową pełną wersję programu i przetestować sobie;) Polecam pakiet przedsiebiorcy/kadry-i-place

marwian

Postprzez marwian » 2017-08-25, 11:48

Ja też jak ktoś wyżej mogę polecić Unit 4 – aż tak długo nie szukaliśmy, ale może dlatego, że ten program został nam polecony przez jednego z naszych klientów. Oczywiście mieliśmy najpierw spotkania, ale od razu widać, że mają profesjonalne podejście. Polecam ich stronę http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr - można się z niej sporo dowiedzieć o samym systemie.

Następna strona

Powrót do Zarządzanie personelem (HR)