Wypowiadanie umów, rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia, rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, rozwiązanie umowy przez pracownika, ochrona przed zwolnieniem, wygaśnięcie stosunku pracy
Laik
Specjalista
Specjalista

Przyczyna wypowiedzenia umowy o pracę

Postprzez Laik » 2009-07-22, 09:53

Witam, jestem laikiem jak widać:) proszę o podpowiedź. Jaką przyczynę w rozw.um. na czas nieokreślony najlepiej wpisać żeby osoba nie miała ew. roszczeń. Pracownica wraca po macierzyńskim jej stanowisko w okresie jej nieobecności podjęła osoba która wykazała się o wiele większą sumiennością wiedzą i pracowitością nie ma możliwości żeby tamta wcześniejsza pracownica wróciła na dawne stanowisko. Firma zatrudnia pow.20 osób ale nie mamy stanowiska równorzędnego które odpowadałoby jej kwalifikacjom. Czytałam chyba wszystkie posty które mówią mi wiele ale konkretnie do tej sytuacji mam obawy. Likwidacja stanowiska? Redukcja etatu? Przecież ktoś inny pracuje na tym stanowisku. Nadmieniam że nie chcę umniejszać jej wiedzy czy kompetencji ale poprostu była leniwa i większość czasu spędzała na konwersacjach nie dot.pracy. Proszę o podpowiedź
Ostatnio edytowano 2015-05-28, 22:21 przez Laik, łącznie edytowano 1 raz

Reklama
annag

Re: Przyczyna wypowiedzenia umowy o pracę

Postprzez annag » 2019-06-07, 19:56

You always can publish something
https://essay-reviewer.com/college-paper-org-review/ absorbing that does not waste minutes of your life like what you see on countless other sites. This is very interesting and I will be back for more. Thanks for sharing

Powrót do Rozwiązanie stosunku pracy