Ogólne zagadnienia dotyczące praktyki stosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego, hr

Moderatorzy: admin, RobertP, anita.p

monikabert90
Znawca
Znawca

Re: kursy i szkolenia

Postprzez monikabert90 » 2019-02-28, 17:22

Moim zdaniem opłaca się inwestować we własny rozwój. Jest to inwestycja, która w przyszłości może mocno zaprocentować :) Widziałam ostatnio na stronie http://kar-group.elk.pl/ bardzo ciekawą i szeroką ofertę szkoleń organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group. Są to szkolenia z różnych dziedzin, między innymi dotyczące administracji, gastronomii, czy nawet opieki zdrowotnej. Myślę, że każdy ma szanse znaleźć tam szkolenie idealne dla siebie ;)

ynos89
Znawca
Znawca

Postprzez ynos89 » 2019-04-25, 10:05

Bardzo interesujące szkolenia oraz kursy dla placówek oświatowych organizowane są w ramach projektu https://ecrklex.pl/. Dotyczą one przede wszystkim prawno-administracyjnych aspektów funkcjonowania szkoły. Wielu szkołom pomogli skutecznie i szybko wprowadzić RODO, co jest naturalnie bardzo istotną kwestią. Dzięki pomocy takich specjalistów kadra pracująca w szkole będzie doskonale przygotowana, a to usprawni działanie szkoły, która będzie mogła się skupić na tym, do czego została stworzona – na edukacji :).

Reklama
Balvva

Postprzez Balvva » 2019-04-25, 14:30

Czy słyszeliście kiedykolwiek o szkoleniach prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji? Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda ponieważ jest to ściśle połączone z moją branżą.

desire
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez desire » 2019-05-05, 22:42

Ze szkoleń dla terapeutów i psychologów na pewno warto nadmienić te organizowane przez warszawskie Centrum CBT. W maju, dokładniej 18-19 odbędzie się szkolenie z Technik poznawczo-behawioralne w terapii par. Na pewno warto się wybrać, gdyż ta szkoła ma bardzo dobre opinie

Marionetta

Postprzez Marionetta » 2019-06-10, 13:21

Oczywiście, że tak.

Poprzednia strona

Powrót do Prawo pracy w praktyce - tematy ogólne