Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderatorzy: admin, RobertP

hadron
Znawca
Znawca

Problem z Avatarem

Postprzez hadron » 2008-10-01, 20:37

Witam

Mam problem z umieszczeniem avatara w profilu. Bardzo proszę szanownego admina o przyglądnięcie się gdzie leży problem. Nie wykluczam, że ja nie potrafię go umieścić.

Za pomoc z góry dziękuję.

admin
Administrator

Postprzez admin » 2008-10-03, 08:46

Witam,

rzeczywiście jest problem z ładowaniem avatorów. Dziękuję za informację.

Problem zostanie niezwłocznie rozwiązany.
Pozdrawiam
Admin

Reklama
admin
Administrator

Postprzez admin » 2008-10-23, 22:07

Problem "władowywania" avatorów został już naprawiony. Można władować jako avator dowoly obraz ze swojego dysku, przy czym obraz ten musi spełniać pewne wymagania: jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 12kB. Gdyby ktoś miał problem z dostosowaniem swojego obrazu do tych wymagań, proszę o podesłanie pliku graficznego do mnie - przerobię go odpowiednio i odeślę do właściciela, aby mógł załadować do swojego Profilu :)

Został już tylko do rozwiązania problem zgromadzenia pewnej ilości avatorów do wyboru z galerii. Pracuję nad tym - czyli szukam odpowiedniego zbioru :) A może znajdą się chętni do pomocy?
Pozdrawiam
Admin

hadron
Znawca
Znawca

Postprzez hadron » 2008-10-24, 10:00

mszleszynska napisał(a):Problem "władowywania" avatorów został już naprawiony. Można władować jako avator dowoly obraz ze swojego dysku, przy czym obraz ten musi spełniać pewne wymagania: jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 12kB. Gdyby ktoś miał problem z dostosowaniem swojego obrazu do tych wymagań, proszę o podesłanie pliku graficznego do mnie - przerobię go odpowiednio i odeślę do właściciela, aby mógł załadować do swojego Profilu :)

Został już tylko do rozwiązania problem zgromadzenia pewnej ilości avatorów do wyboru z galerii. Pracuję nad tym - czyli szukam odpowiedniego zbioru :) A może znajdą się chętni do pomocy?

Sprawdzone, wszystko działa, dziękuję Adminowi za zainteresowanie tematem.

Powrót do Organizacja forum