Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderatorzy: admin, RobertP

Czy korzystałabyś/korzystałbyś z działu wzory dokumentów na Forum Kadrowym?

Tak, zamieszczałbym swoje wzory dokumentów oraz pobierałbym wzory dokumentów zamieszczone przez innych użytkowników
15
88%
Tak, ale tylko zamieszczałbym swoje wzory dokumentów, nie pobierałbym wzorów dokumentów zamieszczonych przez innych użytkowników
0
Brak głosów
Tak, ale nie zamieszczałbym swoich wzorów dokumentów tylko pobierałbym wzory dokumentów zamieszczone przez innych użytkowników
2
12%
Nie, nie zamieszczałbym swoich wzorów dokumentów ani nie pobierałbym wzorów dokumentów zamieszczonych przez innych użytkowników
0
Brak głosów

Liczba głosów : 17

admin
Administrator

Dział ze wzorami dokumentów

Postprzez admin » 2009-06-18, 10:52

Kochani,

Hadron zgłosił fajny pomysł, a może by tak stworzyć dział, w którym można by było umieszczać wzory dokumentów.

Co sądzicie o tym pomyśle? Czy bylibyście skłonni dzielić się swoimi wzorami dokumentów?

Proponuję ankietę :)
Pozdrawiam
Admin

marzena

Postprzez marzena » 2009-07-09, 10:04

mszleszynska napisał(a):Hadron zgłosił fajny pomysł

Jestem pełna podziwu dla Hadrona...podziwiam Jego wiedzę i bezinteresowność...bezinteresowność godną naśladowania...to SKARB na FK!
W pełni podzielam Jego pomysł;)
marzena

Reklama
sara

Postprzez sara » 2009-07-09, 14:18

Bardzo dobry pomysł

Agnieszka1977

Postprzez Agnieszka1977 » 2009-07-12, 15:14

Witam wszystkich, świetny pomysł, chętnie podzielę się tym co mam i z uwagą popatrzę czym dysponują inni.

hadron
Znawca
Znawca

Postprzez hadron » 2009-07-23, 11:03

Witam

Po długiej przerwie wróciłem ponownie na forum. Mam tyle nowych obowiązków... ale do rzeczy: pomysł jak pomysł - ważne aby pomógł innym, dodatkowo proponuję aby podzielić ten dział na rożne podkategorie aby w przyszłości łatwo trafić na wybrany i poszukiwany temat. Sam jestem Administratorem pewnej strony i wiem, że porządek od początku to podstawa. Tym forum, jak zdążyłem zauważyć, zajmuje się dział IT więc nie sądzę, że nie będzie z realizacją tej podpowiedzi żadnych kłopotów.

Tak więc Administratorko działaj...

anita.p
Znawca
Znawca

Postprzez anita.p » 2009-07-23, 13:18

Wiecie co ?
Wstyd się przyznać :oops: ale nie pamiętam czy brałam udział w powyższym głosowaniu :-D
czy można to jakoś sprawdzić ?

admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-07-28, 00:09

anita.p napisał(a):Wiecie co ?
Wstyd się przyznać :oops: ale nie pamiętam czy brałam udział w powyższym głosowaniu :-D
czy można to jakoś sprawdzić ?

Anitko,

jeżeli widzisz wyniki ankiety (widzisz ile zostało oddanych głosów oraz która opcja wygrała), to znaczy, że zagłosowałaś. Jeżeli nie widzisz wyników i masz możliwość oddania głosu, to jeszcze nie głosowałaś i czekamy na Twój głos :)
Pozdrawiam
Admin

admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-07-28, 00:16

hadron napisał(a):Witam

Po długiej przerwie wróciłem ponownie na forum. Mam tyle nowych obowiązków... ale do rzeczy: pomysł jak pomysł - ważne aby pomógł innym, dodatkowo proponuję aby podzielić ten dział na rożne podkategorie aby w przyszłości łatwo trafić na wybrany i poszukiwany temat. Sam jestem Administratorem pewnej strony i wiem, że porządek od początku to podstawa. Tym forum, jak zdążyłem zauważyć, zajmuje się dział IT więc nie sądzę, że nie będzie z realizacją tej podpowiedzi żadnych kłopotów.

Tak więc Administratorko działaj...

Oczywiście zadziałam - czekam na głosy i na propozycję podkategorii. Ja proponuję takie:

Umowy o pracę;
Umowy cywilnoprawne;
Akta pracownicze;
Urlopy pracownicze;
Czas pracy;
Zarządzanie personelem;
Pozostałe;

Czy tak będzie ok?

PS. Hadronie, czy możemy gratulować Ci awansu? No bo skąd te nowe obowiązki :) Jeżeli tak, to GRATULUJĘ!!
Pozdrawiam
Admin

hadron
Znawca
Znawca

Postprzez hadron » 2009-07-28, 09:28

poniżej w załączniku zamieszczam moją propozycję - propozycja wskazana przez Admina jest super - ja tylko proponuję swoją

obowiązków przybyło mi więcej w domu, tych, z których jestem najbardziej szczęśliwy - moich dzieci

anita.p
Znawca
Znawca

Postprzez anita.p » 2009-07-28, 10:50

mszleszynska napisał(a):Anitko,

jeżeli widzisz wyniki ankiety (widzisz ile zostało oddanych głosów oraz która opcja wygrała), to znaczy, że zagłosowałaś. Jeżeli nie widzisz wyników i masz możliwość oddania głosu, to jeszcze nie głosowałaś i czekamy na Twój głos :)

Dziękuję bardzo za info.
Okazało się, że już głosowałam
i oczywiście jestem za ;-)

pozdrawiam wszystkich serdecznie,
i życzę miłego dnia :-)

admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-07-29, 10:42

hadron napisał(a):poniżej w załączniku zamieszczam moją propozycję - propozycja wskazana przez Admina jest super - ja tylko proponuję swoją

obowiązków przybyło mi więcej w domu, tych, z których jestem najbardziej szczęśliwy - moich dzieci

Hadronie, Twój podział jest jak najbardziej w porządku, dużo bardziej szczegółowy od mojego, więc będzie jeszcze łatwiej znaleźć potrzebny dokument :)

Myślę, że wyniki ankiety jednoznacznie wskazują na potrzebę zaistnienia działu ze wzorami dokumentów na forum, więc... jeszcze dziś taki dział powstanie.

Bardzo wszystkim dziękuję za wzięcie udziału w ankiecie.

Hadronie, co do Twoich nowych obowiązków... w takim razie jeszcze bardziej GRATULUJĘ :)
Pozdrawiam
Admin

Powrót do Organizacja forum