Informacje o zmianach i nowych możliwościach forum. Propozycje uzupełnień i modyfikacji, sygnalizowanie problemów technicznych związanych z korzystaniem z forum.

Moderatorzy: admin, RobertP

Po jakim czasie "bezczynności" powinno nastąpić wylogowanie z Forum?

Po 10 minutach
0
Brak głosów
Po 15 minutach
1
6%
Po 30 minutach
11
61%
Po godzinie
4
22%
Nigdy
2
11%

Liczba głosów : 18

admin
Administrator

Wylogowywanie

Postprzez admin » 2008-10-23, 21:32

Kochani,

widzę, że ta kwestia budzi spore emocje, spróbujmy więc to uporządkować.

Wylogowywanie ma swój sens. Otóż załóżmy, że ktoś korzysta z komputera w kafejce internetowej lub w jakimśkolwiek innym miejscu, w którym współdzieli komputer z innymi ludźmi. Może tak się zdarzyć, że zapomni się wylogować. Gdyby nie system automatycznego wylogowywania... wiadomo :)
Aktualnie wylogowanie następuje po 15 minutach. Niestety czas pisania wiadomości, jest czasem bezczynności, ponieważ Forum nie widzi, że piszemy, tylko widzi, że nie klikamy :)
Teraz kwestia do ustalenia: po jakim czasie powinno nastąpić WYLOGOWANIE. Proponuję ankietę.
Oczywiście przy okazji głosowania, mile widzine są wszelkie uwagi i sugestie :)
Ostatnio edytowano 2009-06-18, 11:13 przez admin, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam
Admin

hadron
Znawca
Znawca

Postprzez hadron » 2009-04-28, 12:06

Witam wszystkich forumowiczów;

jestem troszkę zmartwiony frekwencją głosujących :-(

na chwilę obecną udział w ankiecie wzięło 6 głosujących (w tym ja) na 730 użytkowników

Proszę więc o pełną mobilizację, każdy z Nas tworzy to forum a zaznaczenie tej odpowiedzi zajmuje raptem ułamek sekundy

Pozdrawiam serdecznie i liczę na Was
[glow=red][/glow][/b]

Reklama
admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-04-28, 21:56

Przyłączam się do postulatu Hadrona.

Przydałyby się głosy, żeby można było poznać zdanie użytkowników forum i podjąć jakąś decyzję (demokratyczną).
Pozdrawiam
Admin

edzia

Postprzez edzia » 2009-05-05, 11:12

Zagłosowałam. :-) Dla mnie automatyczne wylogowywanie przez system nie ma sensu, a utrudnia pisanie dłuższych wiadomości, gdy trzeba zaglądnąć do źródeł lub po prostu oderwać się podczas pisania do innych czynności. Po napisaniu postu, będąc nieświadomi, że nas "wylogowało", wysyłamy wiadomość i... tyle ją widzieliśmy. Nie lubię tego, nie mam ochoty ponownie pisać i zastanawiać się po praz drugi nad odpowiedzią. Nie lubię, gdy "ktoś" robi mi tzw. niedźwiedzią przysługę. ;-)

A korzystanie z forum w kafejkach nie powinno nas zwalniać z myślenia.

Takie jest moje zdanie. Jeśli już musi być to automatyczne wylogowywanie, to jak najpóźniej.

I przy okazji: czasem przez zapomnienie nie wpisuję kodu przed podglądem lub wysłaniem wiadomości i też potem muszę pisać od nowa. :-( Czy ten kod jest aż tak bardzo potrzebny?

admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-05-05, 18:21

Edziu,

dziękuję za głos :)

W razie wylogowywania lub niepodania kodu istnieje prosty sposób powrotu do swojej wiadomości - wystarczy wcisnąć przycisk WSTECZ w wyszukiwarce ;) Mam nadzieję, że ta informacja ułatwi Ci korzystanie z Forum.
Pozdrawiam
Admin

admin
Administrator

Postprzez admin » 2009-06-18, 10:38

Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie. Myślę, że możemy już podjąć decyzję ;)

Wylogowywanie następować będzie po 30 minutach.
Pozdrawiam
Admin

Fabian
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez Fabian » 2011-03-24, 11:29

Witam, na forum zaszły chyba jakieś zmiany, bo nie mogę znaleźć przycisku 'wyloguj' :shock:
Nigdy nie jest za późno na naukę ;)

turmaki

Re: Wylogowywanie

Postprzez turmaki » 2017-05-18, 09:48

Czasami z automatu wylogowuje mnie ..

Powrót do Organizacja forum