Ogólne zagadnienia dotyczące praktyki stosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego, hr

Moderatorzy: admin, RobertP, anita.p

worajnol

Obsługa prawna w przedsiębiorstwie

Postprzez worajnol » 2016-08-01, 13:13

Hej,

chciałbym Was zapytać o bieżące sprawy prawne w przedsiębiorstwie. Jak sobie z nimi radzicie? Korzystacie z porad prawnika? Kancelarii? Czy jakoś online? Nie ukrywam, że od kilku tygodni mam coraz więcej spraw związanych z umowami, a także zaległościami od partnerów. Według Was kancelaria adwokacka będzie dobrym rozwiązaniem? Czy takie usługi są bardzo drogie?

Lecuremore

Re: Obsługa prawna w przedsiębiorstwie

Postprzez Lecuremore » 2016-09-02, 15:49

Doświadczony radca prawny na pewno pomoże Ci w problemach prawnych w firmie.

Reklama
jacekk87
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez jacekk87 » 2016-11-09, 15:59

Obsługę prawną w firmie najlepiej powierzyć doświadczonej kancelarii - to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Gdybyście szukali dobrej kancelarii w okolicach Łodzi lub Pabianic, to zajrzyjcie na stronę kancelaria andrzejewska - udzielają konsultacji i porad prawnych (także online), m.in. w kwestiach podatkowych, ale i w zakresie prawa pracy, czy prawa finansowego.

DaSilva
Początkujący
Początkujący

Postprzez DaSilva » 2017-05-30, 10:30

Jak dla mnie najlepiej jest postawić właśnie na współpracę z jakąś dobrą kancelarią. Istnieje wiele firm, które zajmują się obsługą prawną przedsiębiorstw, więc śmiało można powierzyć specjalistom zajmowanie się kwestiami prawnymi. Jedną z lepszych kancelarii jest jak dla mnie. Miałem okazję z nimi współpracować kilka miesięcy i nie żałuję. Do dzisiaj zawsze zwracam się do nich o pomoc, gdy coś przestaje być jasne. ;)

krzysztofbg
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez krzysztofbg » 2017-07-19, 13:37

Warto, żeby kwestiami prawnymi w Twojej firmie zajmowali się specjalisci w tej dziedzinie. Ja korzystam z usług tej kancelarii: adwokat-figiel. Bardzo sobie chwalę, ich pomoc jest nieoceniona

Adamila021
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez Adamila021 » 2017-08-04, 11:37

Kaclenarie adwokackie takimi rzeczami się zajmują, więc także możecie udać się do takowej. Widziałam, że kancelaria dąbrowa górnicza ma w swojej ofercie obsługę prawną firm, więc jeżeli jesteście ze Śląska i okolic to polecam udać się na początku własnie tam

monikabert90
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez monikabert90 » 2017-11-07, 21:46

Moim zdaniem zawsze warto korzystać z pomocy prawnika, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to nasza pierwsza działalność gospodarcza. Na terenie Warszawy i okolic można na przykład skorzystać z pomocy adwokata Adama Zaborskiego, którego jedną ze specjalizacji jest prawo gospodarcze i handlowe. W kancelarii http://www.adwokat-zaborski.pl można uzyskać pomoc dotyczącą spółek prawa handlowego ( ich przekształcania, łączenia, podziału i likwidacji), rejestracji podmiotów gospodarczych, umów handlowych itd.

Powrót do Prawo pracy w praktyce - tematy ogólne