Informacje z rynku pracy, rekrutacja i selekcja, motywowanie pracowników, polityka personalna, mobbing, dyskryminacja, planowanie karier, oceny okresowe, ustanie zatrudnienia i outplacement

Moderatorzy: admin, RobertP

yamiza
Początkujący
Początkujący

Re: Jakie wyjazdy i szkolenia integracyjne?

Postprzez yamiza » 2017-08-23, 18:46

Ciekawym miejscem na zorganizowanie takiej konferencji czy eventu biznesowego jest też Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Mają do dyspozycji 6 komfortowych sal, z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Dodatkowo na miejscu smaczna kuchnia - często nowe i różnorodne menu. Możliwość relaksu w tamtejszym SPA to kolejny miły dodatek :)

monikabert90
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez monikabert90 » 2017-09-06, 18:02

My ostatnio byliśmy na 3-dniowym wyjeździe nad morzem ;) Zabawa była przednia, niezła integracja.

Reklama
jjusti18
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez jjusti18 » 2017-09-09, 15:34

Ja myślę, że również ciekawym szkoleniem jest kurs na uważność. Słyszał ktoś o tym? Ja ostatnio wpadłam na ich stronę i ta oferta bardzo mi się spodobała. Dzięki niemu możemy poznać mechanizmy naszego rozumowania. Będziemy mieć możliwość bliższego poznania się z naszą świadomością na teraźniejszość itp. Według mnie brzmi to naprawdę ciekawie.

sopelkowa
Początkujący
Początkujący

Postprzez sopelkowa » 2017-09-20, 10:03

Słyszałam że hotel pod Warszawą to świetne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia. Bardzo dobry standard, a szczególnie profesjonalna organizacja. Ogromny plus za to, że sala jest przygotowana tak, że faktycznie wszyscy korzystają z konferencji. Moja koleżanka była tam na konferencji i bardzo miło wspominała tam pobyt.

gogear
Początkujący
Początkujący

Postprzez gogear » 2017-09-26, 21:25

Warto organizować co jakiś czas takie wyjazdy, one organizują wszystkich pracowników. Dobrą ofertę ma zespół bcamp. Przygotowują różne scenariusze imprez pod konkretną firmę, wszystko mają świetnie zorganizowane.

monikabert90
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez monikabert90 » 2017-09-28, 10:36

Organizując taki wyjazd integracyjny warto jest wypożyczyć jakiegoś busa, po to, aby wszyscy pracownicy mogli pojechać razem. Można to zrobić na przykład w firmie Kangoor, która ma oddziały w całej Polsce. Ich samochody są w dobrym stanie technicznym, maksymalnie dwuletnie i można je wypożyczyć z limitem kilometrów lub bez :)

blue
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez blue » 2017-10-01, 20:12

Najefektywniejszą formą są szkolenia w formie warsztatów.
Cykliczne wydarzenie HR na szpilkach to konferencja, a drugiego dnia warsztaty.
Odbywają się one w większych miastach w Polsce, w Warszawie 23-24 listopada będzie już 14 edycja tych spotkań.
W programie konferencji między innymi „Wizerunek, który wspiera w karierze"

krifa
Początkujący
Początkujący

Postprzez krifa » 2017-10-10, 23:24

Takie szkolenia i wyjazdy są cenione w firmach. Dla mnie to znak że firma się rozwija. Ja w mojej takich rzeczy nie mam, ale przyjaciel owszem, raz na kwartał spotykają się w tym hotelu, mają wszystko opłacone, pełen pakiet. Wyjazd trwa trzy dni, każdy zaczyna się od szkolenia biznesowego, potem zdanie raportu z sytuacji firmy a następnie czas wolny i integracja pracownicza. Zawsze wraca zadowolony i chwali hotel, obsługę, miejsce.

tomasz30
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez tomasz30 » 2017-10-11, 13:57

Wyjazd integracyjny jak najbardziej warto połączyć ze szkoleniem, albo konferencją - przyjemne z pożytecznym. Gdzie zorganizować takie wydarzenie? Myślę, że w hotelu, w okolicy Warszawy w sam raz będzie Hotel Afrodyta - ma nowoczesne, przestronne sale na szkolenie, czy konferencję, elegancki klub na integrację, a do tego komfortowe pokoje.

addd9

Postprzez addd9 » 2017-10-30, 09:58

Dokładnie połączenie szkolenia z imprezą integracyjną to bardzo dobry pomysł. Jeżeli szukacie jakiegoś fajnego miejsca na organizacje takiego eventu to zdecydowanie polecam świetną sale szkoleniową w Warszawie mają tak świetne wyposażenie oraz warunki by po szkoleniu zorganizować jakiś poczęstunek czy imprezę integracyjną. Bardzo fajne miejsce byłem tam wielokrotnie i uważam że to jedna z najlepszych sal szkoleniowych w Warszawie.

kasai
Początkujący
Początkujący

Postprzez kasai » 2017-11-27, 15:28

Ja też jestem na "TAK", przecież można łączyć przyjemne z pożytecznym. A jeśli firma działa na wspólnej pracy zespołu to tym bardziej warto takie spotkanie i szkolenie w jednym zorganizować. My właśnie chcemy naszych pracowników wysłać na szkolenie inżynierii materiałowej z http://emt-systems.pl/inzynieria_materialowa.htmli własnie pomysł o spotkaniu integracyjnym w tym samym czasie nam się spodobał. Mamy dość duży zespół więc warto o tym pomyśleć.

Poprzednia strona

Powrót do Zarządzanie personelem (HR)