Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

monetarny
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Polecani dentyści

Postprzez monetarny » 2017-06-30, 16:32

Czy macie swoich stomatologów, których z czystym sumieniem możecie polecić? Ja od jakiegoś czasu chodzę do http://www.aldent.lublin.pl. Może i terminy nie są najkrótsze, ale zawsze wolę czekać trochę dłużej i mieć zęby solidnie zrobione.

taczka
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Re: Polecani dentyści

Postprzez taczka » 2017-07-21, 13:41

Ja akurat chodzę do dr Roberta Szamborskiego do radzymińskiego CM Panorama. Terminy są zawsze dobre, jeśli potrzebna jest jakaś natychmiastowa pomoc, to mogę zgłosić się do lekarza w każdej chwili, przyjmie mnie nawet tego samego dnia. Można powiedzieć, że to taki mój osobisty dentysta, który zna mój przypadek od podszewki i wiem, że jestem pod dobrą opieką

Reklama
Qwertua
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez Qwertua » 2017-10-19, 12:51

Jakby ktoś z Was szukał dentysty z mazowieckiego to podrzucam Wam namiary na ten gabinet - https://www.dental-design.com.pl/ . Gabinet jest w Pruszkowie, pod Warszawą, ale spokojnie ze stolicy można dojechac. Ja leczyłam zęby u dr Gnyszki i ją bardzo serdecznie polecam. Chociaż wiem, że cały gabinet jest na naprawdę wysokim poziomie.

jony26
Początkujący
Początkujący

Postprzez jony26 » 2017-10-23, 18:02

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja bardzo rzadko chodże do stomatologa ponieważ staram się dbać na co dzień o nienaganną higienę jamy ustnej. W tym celu stosuję przede wszystkim szczoteczki-elektryczne, które uważam, że są o wiele lepsze od tych tradycyjnych. Fajne znajdziecie na happydental. Polecam gorąco ! ;)

buba

Postprzez buba » 2017-10-24, 15:06

Ja od siebie mogę polecić stomatologów z Lux-dent. Sama chciałam mieć biały uśmiech i w ten sposób znalazłam zabieg piaskowania zębów, który wykonują. Jeżeli jesteście ciekawi na czym on polega , to zobacz metody wybielania zębów.

krifa
Początkujący
Początkujący

Postprzez krifa » 2017-11-06, 18:06

Powiem Wam że jeżeli szukacie dentysty dla dzieci to tutaj mają najlepsze podejście jeżeli chodzi o Wrocław http://lux-dent.com.pl/stomatolog-dzieciecy-wroclaw/ znajoma poszła tam z polecenia z swoim uwaga 3 latkiem i dzieciaczek się nie zraził, chce chodzić i badać ząbki, nawet ubytek sobie dał zaplombować.

fana6
Początkujący
Początkujący

Postprzez fana6 » 2017-12-07, 15:18

Warto leczyć się u takiego dentysty, który zrobi nam panoramiczne zdjęcie zębów, ale też zatok. To pomoże w odpowiednim leczeniu. Macie takich dentystów? Tutaj można sobie zrobić takie zdjęcie- rtg zatok Wrocław. Warto się zdecydować na takie badanie.

monikabert90
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez monikabert90 » 2017-12-08, 17:07

Jeśli chodzi o rejon Śląska, a dokładniej Bielsko-Białą i okolice, to polecam specjalistów przyjmujących w Centrum Medycznym Danea, które mieści się na ulicy Jaworzańskiej 40. Posiadają naprawdę wykwalifikowaną kadrę stomatologów, obsługa na jak najbardziej profesjonalnym poziomie. Wiadomo, wielu ludzi ma strach przed dentystą, ale właśnie dlatego ważne jest to, aby przyjmował bardzo dobry, "ludzki" stomatolog. Bielsko na szczęście oferuje nam to Centrum ,gdzie oprócz lekarzy stomatologów można umówić się także na inne wizyty, np dermatologiczne.

Powrót do Bocznica