Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderatorzy: admin, RobertP

hightower

Nowoczesne, profesjonalne strony internetowe od hauerpower

Postprzez hightower » 2016-10-10, 00:41

witam

Od 10 lat zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych.
Oferujemy tworzenie i projektowanie stron użytecznych o wysokiej funkcjonalności
dla użytkownika końcowego - Państwa Klienta. Zapraszamy do współpracy firmy z Krakowa, Tarnowa
jak również całej Polski - pracujemy również zdalnie, wierzymy że jakość naszych realizacji zadowoli
każdego użytkownika Państwa strony internetowej,
odwiedź portfolio stron hauerpower studio

Znamy branżę internetową, wiemy co lubią użytkownicy oraz do czego są przyzwyczajeniu
poszukując konkretnych informacji na stronie internetowej
.
Potrafimy podać informacje na stronie internetowej w taki sposób by były jasno i czytelnie oraz intuicyjnie dostępne dla odbiorcy.

Strony internetowe tworzone są ściśle dopasowanie indywidualnie do odpowiedniej grupy docelowej firmy.

Pracujemy w studio Krakowie oraz Tarnowie - zdalnie realizując również proces tworzenia strony internetowej.

zapraszamy do kontaktu i obejrzenia realizacji na portfolio.

Obrazek

BestMagda28
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: Nowoczesne, profesjonalne strony internetowe od hauerpow

Postprzez BestMagda28 » 2016-11-02, 13:43

To bardzo ciekawa oferta. W obecnym biznesie strona internetowa to podstawa.

Reklama
ProManager38
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez ProManager38 » 2016-11-04, 10:28

Też uważam ,że dobra strona internetowa może zwiększyć popyt na daną usługę lub produkt. Internet wypiera obecnie wiele tradycyjnych biznesów.

Adamantowa1
Specjalista
Specjalista

Postprzez Adamantowa1 » 2016-11-16, 19:31

To prawda, bo strona internetowa to obecnie podstawa dobrej promocji. Jeśli jednak planujesz taką założyć to musisz mieć dobrą serwerownię, która bez ustanku musi być podłączona do sieci. W tym celu warto mieć światłowody. Dzięki nim będziesz mieć błyskawiczny przepływ informacji bez żadnych opóźnień w łączu. Akurat znam taką firmę optolibre która nieźle poradziła sobie u mnie z tematem. Mam na myśli tą firmę http://krajowy.biz/firma,optolibrepl która nie tylko instaluje światłowody ale i rozwiązuje usterki. Według mnie spisali się na 5+ bo internet śmiga.

Nitor
Początkujący
Początkujący

Postprzez Nitor » 2017-01-05, 17:03

Oczywiście to podstawa, ale też jedna z tańszych sposobów reklamy o krajowym zasięgu. W naszym przypadku to była bardziej rozbudowana strona http://www.gielda-paliw.com/pellet-cena.html , ale jeśli komuś odpowiada to polecam firmę Sofftedu z Łodzi. Terminowość plus duża wiedza pomogły w realizacji

Emilek
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Emilek » 2017-01-12, 12:20

A sajakies projekty ktorymi moga sie oni pochwalic???

Turser

Postprzez Turser » 2017-01-23, 11:58

Projekty wyglądają ciekawie, pytanie tylko, jak to sprawdza się jako gotowe rozwiązanie. Chętnie rzuciłbym okiem na aktualne realizacje, najlepiej z możliwością zajrzenia w kod strony.

mariano

Postprzez mariano » 2017-01-23, 22:45

Tak bardzo profesjonalnie zepsuty wątek, słabej jakości marketingiem szeptanym :mrgreen: Jeżeli zaś interesuje Cię profesjonalne pozycjonowanie w Norwegii i Danii to koniecznie polecam współprace w profesjonalną firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Baciann31
Początkujący
Początkujący

Postprzez Baciann31 » 2017-11-23, 15:51

Ja podrzucam Wam namiary na te firme - http://kozackiestrony.pl/ . Tworzą naprawdę profesjonalne strony, dopasowujące się do każdego urządzenia mobilnego, ogólnie profeska.

Cecylka31
Specjalista
Specjalista

Postprzez Cecylka31 » 2017-11-26, 01:28

Pozycjonowanie to element całej układanki skutecznej promocji. Obecnie dużo ludzi korzysta z Internetu a dobrze poprowadzona kampania przez profesjonalistów to klucz do sukcesu . Agencja reklamowa Seofuture ma na koncie wiele sukcesów , współpracowali z wieloma znanymi firmami. W razie wątpliwości można śmiało się z nimi skontaktować. Dzięki nim nasze strony internetowe staną się niezwykle popularne w wyszukiwaniach

majewskakatarzyna007

Postprzez majewskakatarzyna007 » 2017-11-29, 11:44

Ja ró∑nież uważam, że dobra strona to podstawa. Wcześniej oczywiście byłam utwierdzona w przekonaniu, że strona to zupełnie zbędna rzecz - a nawet jak nie sama strona to jej wygląd i funkcjonalność. Chłopaki z www.getpromo.pl przekonali mnie, że jest inaczej za co jestem im wdzięczna.

lamox

Postprzez lamox » 2017-12-20, 14:28

Mnie też interesuje jakieś tworzenie stron www wrocław byłoby najlepiej bo w tym mieście mieszkam i fajnie byłoby znaleźć agencję z tego miasta, która się zajmie stworzeniem 2 stron internetowych dla firm mojej i mojej żony znacie tego typu agencje? Będę bardzo wczięczny za polecenie :)

Kuder
Specjalista
Specjalista

Postprzez Kuder » 2018-01-10, 00:18

Widzę, że sporo z was zna się na tym temacie, więc może powiecie mi czy taka usługa jak tworzenie stron jest droga? Zastanawiam się nad stworzeniem firmowej strony www, aby pozyskać więcej klientów. Nie ukrywam jednak, że moja decyzja będzie uzależniona od kosztów jakie będe musiał ponieść!

Maryla940
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Maryla940 » 2018-07-09, 13:01

Ja też niedawno miałam problem z tym, kto mi zrobi stronę internetową. Dopiero na tej stronie http://yetjo9.webwavecms.com/ znalazłam ofertę, która mnie bardzo zainteresowała. Zleciłam to tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Strona powstała bardzo szybko i od tamtej pory nie mam z nią problemu. Serdecznie polecam!

jony26
Specjalista
Specjalista

Postprzez jony26 » 2018-08-01, 19:07

Mam pomysł na biznes, jednak aby wszystko wyszło tak jak planuje, moja przyszła firma musi miec dobry start. Dlatego na pewno skorzystam z projektowanie aplikacji webowych . Moim zdaniem maja najlepsza oferte brandingową dla firm . Co sadzicie ?

Powrót do Ogłoszenia