Zasady podlegania ubezpieczeniom, zbiegi tytułów do ubezpieczeń, ustalanie podstawy wymiaru składki, ubezpieczenie wypadkowe, ubezpieczenie zdrowotne, wynagrodzenie i zasiłek chorobowy, zasiłek macierzyński, zasiłek opiekuńczy, zasiłek wyrównawczy, świadczenie rehabilitacyjne, podstawa wymiaru świadczeń chorobowych, świadczenia wypadkowe

Moderator: RobertP

kadki
Specjalista
Specjalista

Biuro księgowe lublin

Postprzez kadki » 2018-02-16, 20:05

Witajcie !
Prowadzicie księgowość w firmie samemu czy zatrudniacie specjalistów ? Zastanawiam się nad tym poważnie . Ponoć bardzo dobre jest biuro-rachunkowe-lublin i zastanawiam się czy nie podjąć z nim współpracy w tym zakresie . Jak Uważacie ?

karosix

Re: Biuro księgowe lublin

Postprzez karosix » 2018-02-21, 16:43

Jeżeli chodzi o księgowość to zlecam ją zewnętrznie. Na początku faktycznie próbowałem się tym zająć sam, ale wraz ze wzrostem liczby faktur już nie nadążałem tego robić a okazało się, że zatrudnienie księgowych + oprogramowanie to wychodzi praktycznie na to samo co zlecenie księgowości do biura rachunkowego w Warszawie BPG. Prowadzą mi pełną księgowość i jak na razie mnie nie zawiedli, dodatkowo można skorzystać z outsourcingu kadrowo-płacowego.

Jeśli masz jakieś mieszane uczucia co do outsourcingu księgowo-płacowego to polecam ten artykuł https://www.bpg.pl/newspl/zalety-outsourcingu-ksiegowo-placowego,276

Powrót do Składki i świadczenia ZUS