Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

julitastrzal123

Re: Kupno mieszkania, gdzie szukać ofert?

Postprzez julitastrzal123 » 2018-04-25, 09:00

Cieżko poszukiwałem domu, w jakim mógłbym zagościć. Nielekko jest wypatrzyć akuratną ofertę . Przecież nie któregokolwiek stać na to, aby zaczerpnąć z oferty danej marki za pieniądze skoro chodzi o mieszkanie lub lokal. Naprawdę niziutkie ceny ma deweloper Koninko

romanowd300

Postprzez romanowd300 » 2018-04-26, 10:05

Prawie każdy z nas rozmyśla o urodziwym lokalu lub mieszkaniu. Najzdrowsze podejście, to gdzieś blisko dużego osiedla. Każdy z nas wszak potrzebuję oddychać jak najdoskonalszym powietrzem, a nadto żeby było cichutko. Ja z narzeczonym zamieszkałam na osiedlu pod Poznaniem. Fantastyczne widoki, ładna miejscowość, także szybki dojazd do najistotniejszych marketów. Każdy kto pragnie sięgnąć tak jak my z takiego usamodzielnienia, to doradzam dewelopera:NaturaDeweloper

Reklama
martyna
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez martyna » 2018-04-29, 12:36

łatwiej i taniej kupić mieszkanie na rynku wtórnym. W zakupie pomogła mi firma per modum która zarządza nieruchomościami w warszawie. Trochę to trwało ale zależało mi na dobrej lokalizacji.

desire
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez desire » 2018-05-08, 22:33

To fakt. Ja z początku co prawda próbowałam szukać ofert w internecie ale łatwe to nie było, pochłaniało zdecydowanie zbyt dużo czasu a rezultaty były marne. W końcu skorzystałam z pomocy pośrednika Eugeniusza Jaworskiego i dosłownie w parę tygodni udało mi się kupić mieszkanie w Wilanowie. Dużym plusem było, że miałam ogromne wsparcie , pomógł mi w odświeżeniu mieszkania i w przeprowadzce z Rzeszowa. Na taką odległość ciężko takie sprawy załatwiać więc naprawdę jestem wdzięczna. I polecam, zostawię Wam telefon do niego 603 195 624

kornnig12
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez kornnig12 » 2018-05-09, 08:44

Dobrze jest też rozwiesić samemu ogłoszenia o chęci kupna mieszkania na wybranych przez nas osiedlach. My tak zrobiliśmy zanim skorzystaliśmy z pomocy biura.

Agulaa
Początkujący
Początkujący

Postprzez Agulaa » 2018-05-11, 11:36

Wiesz co najważniejsze jest, to znaleźć jakieś osiedle na którym się chce mieszkać (przykładowo myśmy z żoną wypatrzyli sobie inwestycję na http://www.domyslaskie.pl/, z Mysłowic jesteśmy) i potem się zorientować bezpośrednio u dewelopera, bez szukania ogłoszeń. Chyba, że chcesz z wtórnego to wtedy internet byłby najlepszy - wpisujesz w Google hasło "kupię mieszkanie Mysłowice", czy jakieś swoje miasto, omijasz reklamy i wchodzi w linki, które Ci się pojawią. ;) A potem trzeba dzwonić i się umawiać.

jjusti18
Znawca
Znawca

Postprzez jjusti18 » 2018-06-13, 17:07

Ja myślę, że w internecie znajdziecie masę fajny ofert dla siebie. Łatwiej tak znaleźć pod względem lokalizacji czy też ceny. Moje oczekiwania w pełni spełnia ta oferta http://pasieki-komorniki.pl - są to domy bliźniacze z ogrodem, położone na bezpiecznym i cichym osiedlu. Budynki są nowoczesne i mają komfortowo rozmieszczone pomieszczenia, także fajnie...

ynos89
Znawca
Znawca

Postprzez ynos89 » 2018-08-29, 10:06

Targi mieszkaniowe wydają mi się doskonałym sposobem na poszukiwanie ofert mieszkań na sprzedaż. Takowe niedługo odbędą się we Wrocławiu, gdyby ktoś był zainteresowany: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ . Będą trwać przez 6 i 7 października, zaś lokalizacja to Hala Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 (we Wrocławiu naturalnie). Wstęp jest darmowy jakby co, a na miejscu będzie bardzo wielu Wystawców z ofertami, do tego uczestnicy będą mogli otrzymać rabaty na nieruchomości bądź miejsca postojowe – warto więc się zjawić.

terka
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez terka » 2018-09-21, 14:52

Na pewno Pani Joanna Lebiedź Wam znajdzie wymarzone mieszkanie, ja też długo sama szukałam i były albo drogie albo nie takie jakbym sobie życzyła, ona szybko mi znalazła kilka fajnych ofert z których mogłam wybrać i teraz przede mną jeszcze trochę formalności ale mieszkanie już mam! Tak więc jeśli masz taki problem jak ja to wal do Lebiedź Nieruchomości przy Lekkiej3 jak w dym

better2
Specjalista
Specjalista

Postprzez better2 » 2018-09-25, 09:41

Wiem jedno, że jak chcecie się pozbyć mieszkania bo np kupujecie dom i zależy wam na szybkiej kasie to polecam https://grb-nieruchomosci.pl/skup-nieru ... -warszawa/ tutaj możecie też czasami sprzedać swoją nieruchomość, która wam ciąży, a nie macie też czasu na sprzedaż, na odnowienie mieszkania etc.

Daria12
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez Daria12 » 2019-02-02, 19:30

Czasem ludzie zostawiają ogłoszenia w pobliżu mieszkania, na przykład na klatce czy gdzieś na osiedlu, ale bardzo ciężko na nie trafić. Lepiej szukać w internecie, jest to dużo wygodniejszy i szybszy sposób. Znajdziemy tu bezpłatne ogłoszenia nieruchomości pośród których na pewno znajdziemy to, czego szukaliśmy. Lepiej też szukać mieszkania od osoby prywatnej. Agencje nieruchomości często doliczają naprawę duże prowizję.

Poprzednia strona

Powrót do Bocznica