Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderatorzy: admin, RobertP

jawna
Początkujący
Początkujący

Najlepsze prezenty

Postprzez jawna » 2018-07-04, 21:50

Jak myślicie, co jest najlepszym prezentem jaki mozna komuś podarować?

tigeeer
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: Najlepsze prezenty

Postprzez tigeeer » 2018-07-05, 08:17

Wydaje mi się, że na Twoje pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z nas jest inny i też każdy z nas cieszy się z innych rzeczy. Nie wiem o prezent dla kogo Ci chodzi? Sprawdź sobie stronę https://lovvi.pl/prezenty/dla-dziewczyny , ja sama z niej korzystam i zawsze znajdę coś fajnego.

Reklama
kadki
Specjalista
Specjalista

Postprzez kadki » 2018-07-08, 19:23

Według mnie biżuteria na prezent to idealne rozwiazanie, ponieważ zawsze kiedy bedzie się ja nosic będzie sie o niej myśleć dodatkowo bizuteria na prezent to takie praktyczne rozwiązanie w dobrym guście, czyli praktycznie ale z klasa i smakiem napewno nikt się nie obrazi jak dostanie bizuterie na prezent np urodzinowy a zwłaszcza kobieta

monikabert90
Specjalista
Specjalista

Postprzez monikabert90 » 2018-07-13, 13:09

Moim zdaniem nie da się na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Jak sobie pomyślę, co dostałam od innych w zeszłym roku, to chyba najbardziej trafionym dla mnie prezentem był dzbanek filtrujący. Nawet nie wiedziałam, że używając takiego dzbanka tak bardzo zmieni się smak spożywanej przeze mnie kawy i herbaty ;) Teraz już nie wyobrażam sobie bez niego życia. Znalazłam też tani sklep, gdzie na https://strefafiltrow.pl/brita-maxtra-plus-1-sztuka-oryginalny-wklad-filtrujacy.html mogę do niego kupić tanio wkłady filtrujące, bo jak wiadomo, trzeba je wymieniać regularnie ;)

Powrót do Ogłoszenia