Umowa na okres próbny, umowa na zastępstwo, umowa na czas określony, umowa na czas wykonania określonej pracy, umowa na czas nieokreślony, określanie warunków zatrudnienia, zmiana warunków zatrudnienia, zmiana danych w umowie, staż pracy, stosunek pracy, zatrudnianie w spółkach, zatrudnianie cudzoziemców
tomek993
Zaawansowany
Zaawansowany

Mieszkanie na białołęce z rynku pierwotnego

Postprzez tomek993 » 2018-06-28, 21:12

Pomóżcie mi kupić jakieś mieszkanie, bo nie wiem, gdzie szukać ofert.

wojo100
Znawca
Znawca

Re: Mieszkanie na białołęce z rynku pierwotnego

Postprzez wojo100 » 2018-06-29, 10:01

Gdzie szukać? No chyba głównie w sieci jest najwięcej ofert. Masz jakieś specjalne wymagania? Jeśli nie, to wpisujesz w wyszukiwarkę mieszkanie na białołęce rynek pierwotny i wyskakuje Ci mnóstwo różnych ofert. Jeśli tylko chcesz to mogę też pomóc Ci w kwestiach formalnych, bo odrobinę wiedzy posiadam.

Reklama
EmmaSS
Początkujący
Początkujący

Postprzez EmmaSS » 2018-07-10, 09:54

Wydaje mi się że nie powinno być problemu ze znalezieniem tam mieszkań, ale nie szukam to też się nie mogę za bardzo wypowiadać:) Mnie intersują nowe mieszkania, a konkretnie takie sprzedawane pod wynajem. Chce tak sobie zrobić fajny kapitał na przyszłość. Do pomocy mam zarządce Status http://status.pl z wynajmowaniem i prowadzeniem nieruchomości mieszkaniowych zwiazanych jest masa zadań, które zarządca właśnie wykonuje :)

mysza83
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez mysza83 » 2018-07-14, 18:42

Fajny pomysł na inwestycję. Zwłaszcza jeśli chodzi o Warszawę. Widziałam np. tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/wynajem/N, że ofert w temacie wynajmu lokalu w Warszawie jest bardzo dużo. Ale i tak myślę, że chętni na wynajem lokalu w Warszawie się znajdą. Jeśli kupisz mieszkanie z rynku wtórnego to praktycznie od razu będziesz mógł oferować wynajem lokalu w Warszawie i szukać potencjalnych klientów.

Powrót do Zatrudnianie pracowników