Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

nori
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Jaki dostawca internetu??

Postprzez nori » 2018-05-04, 14:20

Przymierzam się do zakupu internetu LTE, zastanawiam się w jakiej sieci będzie najlepiej i będzie najlepszy zasięg. Początkowo myślałem o PLAY, ale wiele osób odradza. Może coś doradzicie, będę wdzięczny.

agus123
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Re: Jaki dostawca internetu??

Postprzez agus123 » 2018-05-07, 02:02

Wybór jest trudny, dużo zależy od tego, gdzie chcemy korzystać z internetu. U mnie na wsi na przykład tylko jedna sieć łapie i to jeszcze jak się dobrze postaram. Wydaje mi się, że najlepiej sobie przejrzeć ranking typ uhttp://rankinginternetu.pl i na tej podstawie podjąć decyzję. Jeżeli chodzi o zasięg to można to sprawdzić na stronie każdego operatora, albo po prostu zadzwonić i się zapytać.

Reklama
monikabert90
Specjalista
Specjalista

Postprzez monikabert90 » 2018-05-21, 20:34

Na terenie Białegostoku polecam Wam firmę KOBA, z którą możecie się skontaktować poprzez stronę https://www.koba.pl/kontakt/. W ofercie mają zarówno internet radiowy, jak i kablowy. Ceny są naprawdę niskie, a oferowane prędkości bardzo wysokie. Można też u nich korzystać z pakietów telewizyjnych, które również wypadają bardzo korzystnie. Jeśli więc jesteście w trakcie wyboru dostawcy takich usług, to polecam zapoznać się z ofertą ;)

Mansan
Początkujący
Początkujący

Postprzez Mansan » 2018-06-28, 14:20

Jeśli mieszkasz w Żninie albo okolicach to polecam firmę Elbonet. Moim zdaniem mają zdecydowanie najlepszą ofertę, dzięki czemu internet działa bardzo sprawnie i nie kosztuje dużo.

Tango1
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Tango1 » 2018-06-30, 19:13

Hejka,
Play ma problemy z zasiegiem. Ale to w sumie zalezy od tego - gdzie mieszkasz? Weszla na rynek kolejna, bardzo konkurencyjna siec z super oferta - Otvarta. Korzystaja z nadajnikow Plusa, a ten jak wiadomo - ma niezly zasieg oraz LTE adv. Mapka jest dostepna na stronie http://www.otvarta.pl/ - zobacz co maja w Twojej okolicy i sam zdecyduj.

Arkadiusz1
Specjalista
Specjalista

Postprzez Arkadiusz1 » 2018-07-10, 18:51

Ja nie lubię przepłacać, dlatego też zawsze staram się korzystać z najbardziej atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o internet mobilny, to do tej pory nie znalazłem nic bardziej opłacalnego niż OTVARTA. Okazuje się, że można mieć 100GB + 100GB na noc tylko za 39,99zł. Koniecznie musicie sprawdzić tę opcję, bo jest bardzo dobra.

Powrót do Bocznica