Dokumenty HR, formularze kadrowe, informacje dla pracowników, karty, kary porządkowe i pieniężne, oświadczenia pracodawcy, oświadczenia pracownika, pisma pracodawcy, porozumienia i ugody, protokoły, rejestry i wykazy, regulaminy, skierowania, umowy cywilnoprawne, umowy o pracę, wnioski pracownika, zaświadczenia, zawiadomienia i polecenia,, raporty miesięczne ZUS, dokumentacja zasiłkowa, druki UE, Dokumentowanie stażu pracy za granicą do emerytury

Moderatorzy: admin, RobertP

mania
Początkujący
Początkujący

Wzory pism i poradniki w Wiedza i praktyka

Postprzez mania » 2018-09-18, 18:21

Jeśli szukacie wzorów pism to ja znalazłam dobry poradnik w księgarni Wiedza i praktyka po za tym mają jeszcze dużo innych książek z dziedzin ZUS, prawo pracy, BHP czy pochodne. Można znaleźć dużo ciekawych pozycji.

madzik
Początkujący
Początkujący

Re: Wzory pism i poradniki w Wiedza i praktyka

Postprzez madzik » 2018-09-21, 13:31

O fajna informacja właśnie takiej księgarni szukałam z tego typu książkami i czasopismami. Potrzebuję do biura bo warto mieć takie rzeczy pod ręką. Wyglądają na dobrze napisane zaraz sobie zamówię.

Reklama
buba
Początkujący
Początkujący

Postprzez buba » 2018-12-04, 23:15

to prawda w WIP można znalezc bardzo dobrej jakości czasopisma i publikacje branżowe. Sama jestem księgową i zamawiam tu regularnie :) zawsze szybka wysylka, korzystne ceny i świetny kontakt z doradcami na infolinii.

zapracowana
Specjalista
Specjalista

Postprzez zapracowana » 2018-12-21, 13:25

Zerknijcie sobie do serwisu https://poradnikpracownika.pl/ Zanjdziecie tu wiele ciekawych porad dla pracownika. A też wzory pism, wniosków. Bardzo ciekawy seris na bieżąco aktualizowany.

yamiza
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez yamiza » 2019-01-28, 13:29

o buba ja też jestem księgową, witaj w klubie :) też zamawiałam w tym wydawnictwie, ostatnio kupiłam książkę na temat rozliczania podatku VAT w 2019 :) jak jeszcze jej nie masz to polecam - super jakość i bardzo rozsądna cena :)

poirytowanamega

Postprzez poirytowanamega » 2019-02-16, 18:22

a ja zacytuję poprzednią wypowiedź:
"Witam
UWAŻAJCIE na portal przegląd płacowy wip. Wydawało mi się że ich polityka marketingowa skierowana jest do osób starszych którzy łatwo dadzą się namówić na prenumeraty a potem muszą płacić. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu sam dałam się wrobić NIETAKTOWNEJ POLITYCE. Zadzwoniła Pani zaproponowała kilka "bardzo atrakcyjnych" prenumerat oczywiście niezobowiązująco w ciągu 14 dni od otrzymania można zrezygnować. Myślę sobie może warto sprawdzić. Zamówiłam, oczywiście po pierwszej otrzymanej korespondencyjnie przesyłce zrezygnowałam iiiiiiiiiiii się zaczyna. Okazuje się iż otrzymałam tylko jedną prenumeratę na email, z której zrezygnowałam tak myślałam, ale druga była w SPAM i też trzeba było z niej zrezygnować. Jak się teraz okazuje rezygnacja z jednej nie skutkuje rezygnacja z drugiej. Niestety podczas rozmowy telefonicznej pani poinformowała mnie iż wystarczy w jednym email złożyć rezygnację. A teraz wystawili fakturę i trzeba płacić. UWAŻAM ŻE TO NACIĄGACZE KTÓRZY MAJĄ BARDZO NIESMACZNĄ POLITYKĘ MARKETINGOWĄ. Gdyby ich prenumerata była godna uwagi cieszyłaby się zainteresowaniem nie musieli by uciekać się do takich metod."

Ciekawe zjawisko mam znajomą która komentuje ustawione, określone portale udzielając oczywiście pozytywnej wypowiedzi odpłatnie. Kiedyś znajomy powiedział mi iż mało kto wypowiada się na forum pozytywnie, bo szkoda czasu jedynie jak się wku..... to przedstawi swoje stanowisko. Z doświadczenia się z tym zgadzam.

Z poważaniem
megapoirytowana

luky
Specjalista
Specjalista

Postprzez luky » 2019-05-08, 14:18

Właśnie odebrałam kolejne zamówienie z Wiedzy i Prkatyki. Po raz kolejny duże zadowolenie i jak widze wysoka jakość produktu. Plus za niewygórowane ceny i błyskawiczne wysyłki.

Powrót do Wzory dokumentów - dokumenty do pobrania HR i ZUS