Dokumenty HR, formularze kadrowe, informacje dla pracowników, karty, kary porządkowe i pieniężne, oświadczenia pracodawcy, oświadczenia pracownika, pisma pracodawcy, porozumienia i ugody, protokoły, rejestry i wykazy, regulaminy, skierowania, umowy cywilnoprawne, umowy o pracę, wnioski pracownika, zaświadczenia, zawiadomienia i polecenia,, raporty miesięczne ZUS, dokumentacja zasiłkowa, druki UE, Dokumentowanie stażu pracy za granicą do emerytury

Moderatorzy: admin, RobertP

mania
Początkujący
Początkujący

Wzory pism i poradniki w Wiedza i praktyka

Postprzez mania » 2018-09-18, 18:21

Jeśli szukacie wzorów pism to ja znalazłam dobry poradnik w księgarni Wiedza i praktyka po za tym mają jeszcze dużo innych książek z dziedzin ZUS, prawo pracy, BHP czy pochodne. Można znaleźć dużo ciekawych pozycji.

madzik
Początkujący
Początkujący

Re: Wzory pism i poradniki w Wiedza i praktyka

Postprzez madzik » 2018-09-21, 13:31

O fajna informacja właśnie takiej księgarni szukałam z tego typu książkami i czasopismami. Potrzebuję do biura bo warto mieć takie rzeczy pod ręką. Wyglądają na dobrze napisane zaraz sobie zamówię.

Reklama
buba
Początkujący
Początkujący

Re: Wzory pism i poradniki w Wiedza i praktyka

Postprzez buba » 2018-12-04, 23:15

to prawda w WIP można znalezc bardzo dobrej jakości czasopisma i publikacje branżowe. Sama jestem księgową i zamawiam tu regularnie :) zawsze szybka wysylka, korzystne ceny i świetny kontakt z doradcami na infolinii.

Powrót do Wzory dokumentów - dokumenty do pobrania HR i ZUS