Dokumentacja czasu pracy, planowanie pracy, praca nadliczbowa, praca w dni wolne, systemy i rozkłady czasu pracy

Moderatorzy: admin, RobertP, notosiup

Ballbina

Re: Budowa hali magazynowej.

Postprzez Ballbina » 2019-04-03, 13:06

Nie tak dawno stałam przed wyborem hali, którą miałam wybudować przy pomocy tej firmy http://www.gaj-stal.com/oferta/hale-namiotowe.html i wybrałam jednak hale namiotową. Taką halę buduje się nieco szybciej, a bardzo zależało mi na czasie. Myślałam również nad wynajmem, ale przeliczyłam koszta i w ogóle nie opłacało się wynajmować.

miki001

Postprzez miki001 » 2019-04-09, 13:21

Budowa hali to zdecydowanie sprawa bardzo złożona i indywidualna. Wiele zależy od firmy na która się zdecydujesz no i zaplecza finansowego. Jeśli masz wszystkie pozwolenia to powinno być już w miarę z górki najgorzej zawsze wychodzi z biurokracją. Myślę że lepiej kierować się jakością wykonania a nie tempem postawienia magazynu.

Reklama
Krisiti90
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Krisiti90 » 2019-04-12, 12:40

W przypadku posiadania takiej hali na pewno trzeba będzie ją odpowiednio wyposażyć. Profesjonalne meble i urządzenia magazynowe zapewnią wam ergonomiczną pracę i wygodne przechowywanie i wydawanie rzeczy z magazynu. Nie wyobrażam sobie też takiego miejsca bez wózka widlowego. Jeżeli będziecie w takie się zaopatrywać to zajrzyjcie na stronkę https://gizo.pl/ Znajdziecie tu nie tylko sprzedaż wózków widłowych, ale także części do nich i ich serwis. Można tu także liczyć na zakup innych maszyn takich jak podnośniki. Firma stawia na najwyższej jakości produkty i profesjonalny serwis, oraz wynajem przeróżnych maszyn. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą nie tylko w sumie do magazynów.

Poprzednia strona

Powrót do Czas pracy