Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderatorzy: admin, RobertP

Monika83

Systemowe motywowanie - program rozwojowy dla kadr HR

Postprzez Monika83 » 2011-04-13, 09:57

TAW Polska serdecznie zaprasza do udziału w otwartym dofinansowanym z UE szkoleniu dla osób zajmujących się polityką personalną w swoich firmach na Dolnym Śląsku.

Projekt nazywa się: „Systemowe motywowanie – program rozwojowy dla kadr HR”.

Wszystkie informacje na temat projektu są dostępne na stronie internetowej: www.mot.tawpolska.pl

Mam nadzieję, że informacje tam zawarte zachęcą Państwa do udziału w tym szczególnym projekcie.

Zajęcia odbywają się w małych grupach warsztatowych, raz w miesiącu, w dwudniowych blokach zajęć, na które składać się będą następujące tematy szkoleń:

- Metodyka budowania systemu wartościowania pracy;

- Projektowanie systemu oceny pracowniczej;

- Prowadzenie rozmów oceniających;

- Jak przygotować i prowadzić szkolenia wewnętrzne z zakresu prowadzenia rozmów oceniających;

- Planowanie rozwoju pracowników;

- Coaching jako narzędzie wspierania rozwoju;

- Zespół ds. budowania systemu wartościowania pracy - praca w zespole projektowym.

Zjazdy w ramach najbliższej edycji będą się odbywały w następujących terminach we Wrocławiu: 05-06.03.2012, 02-03.04.2012, 14-15.05.2012, 31.05-01.02.06.2012, 10-11.09.2012, 01-02.10.2012, 29-30.10.2012r.

Szkolenie odbywa się we Wrocławiu w Hotelu Plaza. W przypadku osób zamieszkałych w dolnośląskich miejscowościach powyżej 50 km od Wrocławia istnieje możliwość sfinansowania noclegów wraz z pełnym wyżywieniem w miejscu Projektu.

TAW Polska jest filią jednego z największych oferentów szkoleń w Niemczech (Technische Akademie Wuppertal). Od 6 lat działamy także w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu.

W ramach projektu możemy przeszkolić 80 osób zatem gorąco zapraszam do zapisów :-)
Ostatnio edytowano 2012-01-27, 11:04 przez Monika83, łącznie edytowano 7 razy

zainteresowana37

Re: Systemowe motywowanie - program rozwojowy dla kadr HR

Postprzez zainteresowana37 » 2016-08-23, 12:00

Dzielę się z wami swoimi przemyśleniami, gdyż sama musiałam poradzić sobie z kwestią zmotywowania zespołu. Menedżerem zarządzajacym jestem od kilku lat, mam pod sobą ludzi, u których zauważyłem spadek poziomu zaangażowania. Kolega polecił mi abym sprawdziła zakres szkoleń Effectu z Gliwic, gdyż on szkolił swoich pracowników z technicznych zagadnień i wszyscy byli zadowoleni. Zapoznałam się z ofertą i zapisałam na szkolenie w Zakopanem. Standard hotelu czterogwiazdkowego był bardzo dobry, zrobiłam nawet kilka zdjęć także możecie zobaczyć jak wyglądał pokój. Szkolenie poprowadzone bardzo fajnie merytorycznie. Duża dawka wiedzy poparta także międzynarodowymi przykładami.
Załączniki
hotel.jpg
hotel.jpg (14.17 KiB) Przeglądane 980 razy

Reklama
szachmat89
Początkujący
Początkujący

Postprzez szachmat89 » 2018-05-10, 19:54

Ja uważam, że warto także skorzystać z systemu https://www.nais.pl/benefity-w-firmie-ktory-model-wybrac-by-zyskac/ Wynagrodzenia pracowników, opłacenie benefitów i zapewnienie osobom zatrudnionym w firmie dodatkowych korzyści, jakie mogą czerpać z pracy, generują największe z kosztów, jakie ponosi firma. Polityka benefitowa dynamicznie się rozwija i coraz częściej jest to znacznie więcej niż tylko karnet na siłownię. Pracownicy mają coraz większą świadomość oferowanych na rynku benefitów. Oprócz satysfakcjonującego wynagrodzenia oczekują również atrakcyjnego pakietu świadczeń dodatkowych.

gaja54
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez gaja54 » 2018-09-09, 19:52

Spore uznanie zyskuje ostatnio nowość na naszym rynku - grywalizacja pracowników , nie wiem czy znacie pojęcie? W skrócie polega na wstrzykiwaniu frajdy i stosowaniu mechanizmów z gier dla poprawy samopoczucia i zwiększenia zaangażowania pracowników.

Powrót do Ogłoszenia