Informacje z rynku pracy, rekrutacja i selekcja, motywowanie pracowników, polityka personalna, mobbing, dyskryminacja, planowanie karier, oceny okresowe, ustanie zatrudnienia i outplacement

Moderatorzy: admin, RobertP

marekw

Szkolenia biznesowe dla firm

Postprzez marekw » 2016-01-02, 03:19

Czy ktoś z Was brał udział w szkoleniach biznesowych dotyczących administracji? zastanawiam się czy warto inwestować w tego typu kursy.

ravel
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Re: Szkolenia biznesowe dla firm

Postprzez ravel » 2016-01-02, 23:49

Warto inwestować w szkolenia to na pewno. Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na inwestowanie w ten sposób w swoich pracowników, sam mam za sobą kilka kursów, w tym językowych.

Reklama
nori
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez nori » 2016-01-19, 00:27

U nas w firmie organizowane są przeważnie szkolenia typu: szkolenia otwarte - efektywna komunikacja interpersonalna z elementami inteligencji emocjonalnej. Wydaje mi się, że takie umiejętności mogą się przydać i to niezależnie od stanowiska, warto się rozwijać, szczególnie, gdy szkolenia są dla pracowników bezpłatne.

Gonzales

Postprzez Gonzales » 2016-01-24, 23:33

Ja mam być wysyłany na szkolenia dotyczące audytów, ale niezależnie od tematyki, zawsze warto inwestować w rozwój pracowników, nawet nie ma co sobie zadawać takiego pytania, to oczywiste, że lepiej wyszkolony pracownik to lepszy pracownik. Grunt tylko żeby wybrać odpowiednie do jego stanowiska szkolenia i oby były one prowadzone przez fachowców. W mojej ocenie to ma same plusy. Poza tym jeżeli są to otwarte szkolenia jest to też pewnego rodzaju integracja dla pracowników, czy tez możliwość poznania i porozmawiania z pracownikami będącymi na podobnych stanowiskach w innych firmach, zależy oczywiście od tego jaką formę szkoleń wybierzecie.
Btw. czy ktoś z Was był może na szkoleniu organizowanym przez tę firmę academyofbusiness? Zastanawiam się, czego mogę się tam spodziewać, bo to aż 6 dni.

michael

Postprzez michael » 2016-04-19, 15:00

Proponuję mobilnego trenera, który dojeżdża bezpośrednio do Klienta - m-a-s.biz.pl Sam korzystałem i chwalę sobie współpracę. Efektywnie i profesjonalnie pomógł mi odkryć mój potencjał np. na płaszczyźnie komunikacji z Klientem.

Grzegorz87

Postprzez Grzegorz87 » 2016-07-15, 13:29

Biznesowe szkolenia bardzo ciekawe są orfanizowane przez Wyższą Szkolę Bankową. Rozejrzyjcie się a każdy znajdzie cos dla siebie. Mają szroki wybór i ciekawą tametykę, a same szkolenia są bardzo ciekawe i nie przysypia sie na nich ;)

agnieszkajas

Postprzez agnieszkajas » 2016-07-22, 10:23

Moja firma (dość duża - ok 100 pracowników) wybrała kurs organizowany przez ARC. Kadra kierownicza szkoliła się na kursie zamkniętym, tylko dla nas. I specjalnie dobrali program żeby wszystko pasowało pod nasza branżę i sytuację w firmie. Profesjonaliści, byłam pod dużym wrażeniem ich podejścia do kursantów.

Regina1

Postprzez Regina1 » 2016-08-02, 22:42

Szkolenia to zawsze jakieś źródło wiedzy, a to czy warto inwestować zależy od efektu końcowego takich szkoleń. Jakiś czas temu miałam okazję współpracy z firmą Coach Development, szkolenia przeprowadzone przez ich trenera, były dosyć pożyteczne i ciekawe. W moim wypadku inwestycja opłaciła się ;-)

Emilia89

Postprzez Emilia89 » 2016-09-26, 17:49

Bardzo fajne https://www.portalkadrowy.pl/czas-pracy ... zkolenia-3. Miałem okazję uczestniczyć w takim szkoleniu i jestem mile zaskoczony. Zazwyczaj na szkoleniach jesteś zmuszony siedzieć parę godzin na stołku i słuchać nudnych wykładów. Na tym szkoleniu było zupełnie inaczej! Ta firma specjalizuje się w szkoleniach biznesowych do których używa symulacyjnych gier szkoleniowych. Dzięki wykorzystaniu tych gier szkolenie staje się ciekawe, uczy pracy zespołowej, logicznego myślenia i radzenia sobie z problemami, które możemy spotkać w pracy. Jest to bardzo fajna forma szkolenia, na takie szkolenia aż chce się jeździć.
Ostatnio edytowano 2017-04-21, 13:19 przez Emilia89, łącznie edytowano 4 razy

ProManager38
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez ProManager38 » 2016-11-09, 16:15

Obecnie szkolenia dla firm to wielki przemysł. Szkolenia trzeba wykorzystywać wtedy gdy widać w firmie potrzebę.

terka
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez terka » 2016-11-24, 19:08

Szkolenia biznesowe czy nawet szkolenia dla pracowników są bardzo potrzebne, nie tylko podnoszą kwalifikacje pracowników ale również integrują, żeby lepiej związać pracownika z firmą warto jeszcze postawić na motywację a tu doskonale się sprawdzają takie kupony podarunkowe

kadry płace
Znawca
Znawca

Postprzez kadry płace » 2016-12-06, 16:43

W końcu to znalazłam. To właśnie o tym mówiłam: https://dokumentacjadlazaawansowanych.w ... rumkadrowe

kasai
Początkujący
Początkujący

Postprzez kasai » 2017-01-05, 22:12

Obecnie szkolenia dla firm to wielki przemysł. Szkolenia trzeba wykorzystywać wtedy gdy widać w firmie potrzebę.
Nie zgodzę się z Tobą. Moim zdaniem w dobre szkolenia i generalnie w rozwój pracowników pracodawca powinien inwestować. W końcu z tego korzysta. W mojej firmie szef bardzo odpowiedzialnie podchodzi do tematu. Na tyle jest zaangażowany w rozwój pracowników, że tym, którzy nie mają styczności z programowaniem zaoferował trzymiesięczne szkolenie w tym zakresie. Taka propozycja początkowo mnie zdziwiła ale teraz poważnie się nad nią zastanawiam.

intensos90

Postprzez intensos90 » 2017-01-14, 16:17

Oczywiście szkolenia są potrzebne i wg mnie powinny odbywać się regularnie, np. zawsze w styczniu. Dobrze, gdy po szkoleniu pracownicy otrzymują materiały i mogą przypomnieć sobie o nich w każdej chwili.

annyaa74

Postprzez annyaa74 » 2017-01-26, 10:55

My stale wysyłamy pracowników na szkolenia dla firm w temacie administracji i na pewno się to opłaciło - mamy mniej pomyłek, oszczędzamy czas pracy, generalnie zmiana bardzo pozytywna, ale to raczej długofalowe działanie

Następna strona

Powrót do Zarządzanie personelem (HR)