Umowa na okres próbny, umowa na zastępstwo, umowa na czas określony, umowa na czas wykonania określonej pracy, umowa na czas nieokreślony, określanie warunków zatrudnienia, zmiana warunków zatrudnienia, zmiana danych w umowie, staż pracy, stosunek pracy, zatrudnianie w spółkach, zatrudnianie cudzoziemców
Garima
Zaawansowany
Zaawansowany
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2018-03-20, 12:53

Transport koparki

Postprzez Garima » 2018-06-03, 17:23

Niezbyt często zdarza się , że potrzebujemy zorganizować transport koparki,a le jeżeli jesteśmy w trakcie budowy i potrzebujemy koparki, to potrzebujemy też odpowiedniego pojazdu do przetransportowania takiej koparki. Niedawno sama byłam w podobnej sytuacji i dobrze, że udało mi się tutaj http://transportmaszynpoznan.com/transport-koparek/ , znaleźć transport koparek. Inaczej bym sobie nie poradziła.

Arkadiusz1
Znawca
Znawca
 
Posty: 299
Dołączył(a): 2018-02-01, 10:48

Re: Transport koparki

Postprzez Arkadiusz1 » 2018-07-02, 20:10

Przecież takie transporty nie są czymś wyjątkowym. Jeśli macie odpowiednie pojazdy, które będą w stanie przewieźć koparkę w bezpieczny sposób, to możecie śmiało się za to zabierać. Zwracajcie tylko szczególną uwagę na mocowanie ładunku, bo w ten sposób będziecie w stanie zrealizować usługę w rzetelny sposób.


Powrót do Zatrudnianie pracowników

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości