Stosunek pracy nauczycieli, stosunek pracy pracowników niepedagogicznych, dokumentacja kadrowa w oświacie, stanowiska kierownicze w oświacie, awans zawodowy, czas pracy pracowników oświaty, urlopy i zwolnienia od pracy pracowników oświaty, uprawnienia rodzicielskie pracowników oświaty

Moderatorzy: admin, RobertP, edzia

effka
 

Postprzez effka » 2008-11-03, 09:46

Nauczyciel z dniem 1 wrzesnia zostal przeniesiony slużbowo do innej placówki. Teczka akt zostala przekazana do jego nowej placówki. Teraz(30 października) wystapil z pismem o wydanie mu świadectwa pracy : " potwierdzajacego wczesniejsze zatrudnienie z uwzglednieniem okresu i rodzaju wykonywanej pracy, zajmowanych stanowisk jak równiez sposobu rozwiazania stosunku pracy" - to cytat z jego pisma.
Nauczyciel ów nie przyjmuje do wiadomosci, ze nie moge mu wystawic świadectwa poniewaz zostal przeniesiony i teczka z jego aktami jest w jego obecnej placówce.Co robic?

ewa
 

Postprzez ewa » 2008-11-03, 15:50

możę sobie to sprawdzić w swojej teczce akt osobowych do których ma wgląd...

Reklama
ewa
 

Postprzez ewa » 2008-11-03, 15:51

ale moim zdaniem powinien dostać świadectwo pracy

ewa
 

Postprzez ewa » 2008-11-03, 15:52

ale moim zdaniem powinien dostać świadectwo pracy

effka
 

Postprzez effka » 2008-11-04, 08:54

:-) Hadron jestes nizastapiony! Dziekuje bardzo za wyczerpująca odpowiedz. Potwierdzaja one moje przypuszczenia, że jednak świadectwa pracy nie moge wystawic tym bardziej , ze teczka akt osobowych zostala przekazana do nowej placówki i nie nastapilo rozwiazanie dotychczasowego stosunku pracy, ktory zostąl nawiazany na podstawie mianowania.
Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam :-)Powrót do Kadry w oświacie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron