Dokumentacja czasu pracy, planowanie pracy, praca nadliczbowa, praca w dni wolne, systemy i rozkłady czasu pracy

Moderatorzy: admin, RobertP, notosiup

Cobi3

SYLWESTER!

Postprzez Cobi3 » 2009-01-07, 15:50

Za dzień 1 listopada mielismy otrzymać dzień wolny 24 grudnia (wigilia).Sylwestra odpracowaliśmy 13 grudnia(sobota-dziń wolny od pracy).22 grudnia rozchorowałam sie i nadal jestem na zwolnieniu lekarskim. Moje pytanie brzmi: jak powinny być potraktowane te odpracowane dni?

Inatka93
Specjalista
Specjalista

Re: SYLWESTER!

Postprzez Inatka93 » 2018-12-08, 09:08

Sylwester to piękny dzień, który powinniśmy mimo wszystko spędzać z rodziną. Każdy jeden dodatkowy rok na karku, to ważna sprawa, szczególnie w przypadku naszych starzejących się rodziców. Ja to wiem, dlatego chcę zaprosić ich i rodzeństwo na kolację do Bubbles Bar Warszawa . Be4Party tam organizowane ma owocować w przepyszne dania, najlepsze jakie Bubbles ma w karcie.

Reklama
Mansan
Specjalista
Specjalista

Postprzez Mansan » 2018-12-13, 14:07

Jak ktoś planuje wybrać się na sylwestra w góry to warto skoczyć do Karpacza. Nie ma tam tak dużo ludzi jak chociażby w Zakopanem, a widoki są równie ładne. Jeśli chodzi o nocleg to polecam pensjonat Daglezja, w którym sam nieraz się zatrzymywałem. Mają świetną obsługę i niezłe ceny, więc warto jak najszybciej rezerwować miejsce.

elabarbara
Specjalista
Specjalista

Postprzez elabarbara » 2018-12-18, 10:37

Czas faktycznie szybko upływa, dlatego trzeba się spieszyć z rezerwacją stolików. W warszawskiej Restauracji Akademia może ich wkrótce zabraknąć :) Na samą myśl robię się głodna wrażeń, jakie spotkają nas w szampańską noc w tym lokalu. Obsługa z pewnością sprawi nam ogromną przyjemność wytworną kuchnią, muzyką oraz wystrojem wnętrz. To niepowtarzalne miejsce, do którego uwielbiam zaglądać nie tylko z tak hucznych okazji.

better2
Specjalista
Specjalista

Postprzez better2 » 2019-01-08, 17:08

Ja teraz zastanawiam się nad feriami w górach, niestety ale mało wolnych miejscu już zostało :(

Myślałam nad ewentualnym wyjazdem w góry do Zakopanego. Tam pięknie teraz śnieg pada, stopień zagrożenia lawinowego się zmniejszył, no żyć nie umierać.. tylko ten nieszczęsny nocleg. Podesłała mi koleżanka namiary na https://www.apart-center.pl/ apartamenty dla rodzin, czy par, byliście kiedyś w takim i sobie chwalicie?

wojo100
Znawca
Znawca

Postprzez wojo100 » 2019-02-05, 00:28

Jeśli już o Sylwestrze mowa, to co zaserwowaliście przybyłym do Was gościom? Ja, zdecydowałem się zastosować do menu widniejącego w tym wpisie: https://freezl.pl/blog/co-podac-na-stol ... onale-menu - wszyscy byli zachwyceni!

Powrót do Czas pracy