Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

jjusti18
Specjalista
Specjalista

Re: Czy warto jest jechać do pracy do Uk

Postprzez jjusti18 » 2018-05-18, 16:23

Myślę, że tak. Aczkolwiek ja na twoim miejscu zrobiłabym wywiad wśród osób, które są już tam jakiś czas. Warto byłoby się dowiedzieć jak wygląda tam aktualnie rynek pracy. No i pytanie na jakim poziomie umiesz angielski? Jak na podstawowym, a chciałbyś operować w nim sposób swobodny i biegły to warto zapisać się na kurs do szkoły językowej warszawa www.berlitz.pl/ . Dzięki świetnie opracowanemu programowi i wykwalifikowanej kadrze szybko nabędziesz umiejętności językowych.

Arkadiusz1
Specjalista
Specjalista

Postprzez Arkadiusz1 » 2018-07-01, 16:22

Przecież teraz ten trend się już zmienia. Teraz ludzie zaczynają wracać do kraju, bo jest tu sporo dobrej pracy, która czeka, aż ktoś ją weźmie. Właśnie dlatego ja wychodzę z założenia, że jednak lepiej zorganizować sobie chociażby taki kurs jak https://www.akademia-efect.pl/kurs-na-z ... ezowe.html i potem poszukać pracy. Dzięki temu będziecie o wiele bardziej rozchwytywani przez pracodawców.

Reklama
monikabert90
Znawca
Znawca

Postprzez monikabert90 » 2018-09-24, 08:55

Oczywiście, że warto, jednak wcześniej najlepiej podszlifować, i to dość mocno, swój angielski - wtedy na pewno szansa na znalezienie atrakcyjnej, dobrze płatnej pracy będzie większa. Jeśli chodzi o Poznań, to ja polecam zapisać się do szkoły językowej Speak-Up, do której dokładne dane adresowe znajdziecie na stronie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/poznan. Szkoła specjalizuje się z nauce języka angielskiego już od wielu lat, dlatego też jej metody są naprawdę nad wyraz skuteczne ;)

Poprzednia strona

Powrót do Bocznica