Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

isada

Samochody poleasingowe

Postprzez isada » 2017-04-25, 20:40

Jak myślicie czy w dzisiejszych czasach opłaca się brać samochód w leasing czy jednak nie bardzo ? Ostatnio znajomy mi polecił samochody z gwarancją ciekawa oferta samochodów w bardzo dobrych cenach które można nabyć w komisie samochodowym Używane Jak Nowe !

atoczydlo

Re: Samochody poleasingowe

Postprzez atoczydlo » 2017-04-26, 09:06

Myślę że to bardzo ciekawa opcja, auta mają gwarancję, znamy dokładnie jego historię, na pewno jest to pewniejsze niż komis i sprowadzane auta z zagranicy ;)

Reklama
Beata4

Postprzez Beata4 » 2017-05-09, 14:04

Myślę, że obecnie kupienie używanego samochodu w dobrym stanie to żaden problem, gorzej jeśli chce się kupić od razu kilka na raz. Ja np. obecnie poszukuję serwisu z aukcjami samochodów z zagranicy w stylu https://www.carsontheweb.com/pl/home , tylko akurat przez tę stronę samochody mogą kupić wyłącznie dealerzy. Może ktoś zna podobny serwis dla osób, które mają firmę?

krysiaksiegowa
Początkujący
Początkujący

Postprzez krysiaksiegowa » 2017-05-12, 06:02

Dziwne pytanie - co to znaczy opłaca się czy nie bardzo. Jak firma potrzebuje samochodu to w zależności od swojej sytuacji i potrzeb wybiera opcję (leasing, gotówka, kredyt) najbardziej korzystną w tych warunkach. Opłacalność bez określenia w stosunu do czego się odnosi ma taki sens "nie bardzo". Poza tym co ma piernik do wiatraka. Leasingować można samochody i nowe, i używane, pewnie te samochody z gwarancją też. Samo kupno samochodu poleasingowego nie jest złym pomysłem. Na internetowych portalach aukcji poleasingowych zawsze jest sporo ciekawych ofert. Beacie4 polecę jeden z nich - https://poleasingowe.pl/pl/auctions/list/pub/all/vehicles. Tam będziesz mogła kupić nie tylko kilka, pozwolą wykupić Ci całą ofertę :)

wexid
Specjalista
Specjalista

Postprzez wexid » 2018-04-27, 19:16

Zaletą takich aut jest to, że są zwykle tańsze. Jednocześnie trzeba przygotować się na różnego rodzaju wydatki zarówno jeżeli chodzi o to co jest pod maską, jak i lakier. Po zakupie takiego samochodu warto wybrać się do http://www.carscare.pl/, żeby odświeżyć wygląd auta.

piegus0
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez piegus0 » 2018-11-10, 21:37

U nas w firmie poszliśmy w leasing ale kupiliśmy auta w salonie Klimczak w Częstochowie - dwie mazdy. Bardzo porządne i powiem Wam że ogólnie to bardzo dobre rozwiązanie. Takiego poleasingowego już bym się trochę bał wziąć

Powrót do Bocznica