Kupno, sprzedaż materiałów tematycznych, książek, czasopism. Ogłoszenia dotyczące pracy, szkoleń itp.

Moderatorzy: admin, RobertP

kadrowwa
Początkujący
Początkujący

Re: Dieta

Postprzez kadrowwa » 2018-07-26, 15:47

Nie trzymam jakiejś szczególnej diety. Sekretem mojej szczupłej sylwetki jest regularne jedzenie. Jadam 2 - 3 razy dziennie niewielkie porcje i to pozwala mi zachować świetny wygląd. Nawet, gdy objadam się jedzeniem na dowóz, nie odbija się to w żaden sposób na mojej sylwetce. Dlatego głównie że biegam wieczorami no i przyjmuję bardzo fajny wyrób medyczny Intesta , który stymuluje motorykę przewodu pokarmowego i sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit

tigeeer
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez tigeeer » 2018-07-31, 14:43

Zgadza się, dieta jest bardzo ważna. Zarówno dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jak i dla osób ćwiczących na siłowni. Niemniej jednak warto mieć na uwadze, że kiedy jesteśmy aktywni fizycznie, warto również zastosować odpowiednie witaminy, suplementy i odżywki. Słyszeliście o keratynie? Ja uważam, że każda osoba będąca aktywna fizycznie powinna ją zażywać. Dlaczego, to przeczytacie tutaj https://www.budujmase.pl/odzywki-i-supl ... atyne.html -

Reklama
Inatka93
Specjalista
Specjalista

Postprzez Inatka93 » 2018-08-02, 09:41

Optymalną dietę na odchudzanie zapisze Wam dietetyk wrocław http://wroclaw.mojdietetyk.pl/ . To specjalista w swojej dziedzinie, który stara się indywidualnie dobierać posiłki tak, by wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej i dobre samopoczucie.

kargulipawlak
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez kargulipawlak » 2018-08-11, 14:11

Sprawdzaj sobie jeszcze takie miejsca gazetkonosz.pl są fajne produkty pod dietę. Tu jest gazetka biedronka masz też tesco i kaufland. Jak masz listę produktów to sprawdzasz co i gdzie jest dostępne i wtedy kupujesz, co potrzebujesz. Korzystałeś już takich stron kiedyś?

Poprzednia strona

Powrót do Ogłoszenia