Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Ajlar
Doświadczony
Doświadczony

Jakie rolety do domu?

Postprzez Ajlar » 2018-04-14, 18:49

hej, jak sądzicie jakie rolety są najlepsze do domu? Stawiacie na wewnętrzne czy na zewnętrze?

elabarbara
Specjalista
Specjalista

Re: Jakie rolety do domu?

Postprzez elabarbara » 2018-05-08, 17:27

Zmieniłam okna w dziecięcym pokoju i chciałabym dobrać jakieś ładne rolety. Słyszałam, że ostatnim krzykiem mody są w tej dziedzinie plisy okienne. Zupełnie nie wiem, na jakiej zasadzie one działają. Jest taki sklep internetowy https://sunplis.pl/pl/content/64-rolety-i-plisy-zory , który zapewnia profesjonalne doradztwo, dlatego raczej skorzystam z ich oferty. Żeby mieć jednak stuprocentową pewność, muszę jeszcze poznać wasze zdanie.

Reklama
Renka

Postprzez Renka » 2018-05-10, 13:32

Ja zamierzam kupić popularne już rolety typu dzień-noc, są moim zdaniem najbardziej praktyczne.

Tango1
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Tango1 » 2018-05-15, 12:27

Wszystko zależy czego potrzebujesz. Jesli chcesz rolety antywłamaniowe to wiadomo, że musza to być rolety zewnętrzne. Jeśli jednak interesuje Cię głownie zaciemnienie pomieszczenia to polecam rolety zaciemniające o bardzo gęstym splocie materiału. Takie rolety dostaniesz na zamówienie w sklepie DecoDesign. Na stronie dostępne są wzory tkanin więc bez problemu wybierzesz coś pasującego do swojego domu.

better2
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez better2 » 2018-09-16, 14:51

O ja tak sądzę, że warto czasami zainwestować w dobre jakości rolety, które wytrzymają baaardzo długi czas. Najlepiej udaj się do firmy https://anwo.com.pl/ lub zadzwoń by wykonali usługę mierzenia i wyceny rolet dla Twoich okien. Wydaje mi się, że taka firma też potrafi wytłumaczyć jakiego typu rolety nadają się dla Twojego mieszkania i dla Twoich okien.

tigeeer
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez tigeeer » 2018-09-25, 09:58

Zgadzam się, jak już kupować rolety to tylko takie dobrej jakości. Warto też zainteresować się tymi systemami, jakie w ofercie ma https://sukcesgroup.pl/ . Dzięki nim możemy sterować naszymi roletami z każdego miejsca, zdalnie przy użyciu specjalnego pilota. To duża wygoda, a także wysoki komfort mieszkania.

landrynka
Znawca
Znawca

Postprzez landrynka » 2018-10-12, 08:59

A co powiecie na aluminiowe żaluzje? Słyszałam, że ostatnio znów stały się modne i sama się zastanawiam nad tym, aby zainstalować je w kuchni.. Czytałam trochę na ich temat tutaj i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Powrót do Bocznica