Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Mikado
Zaawansowany
Zaawansowany

generalny remont - co z odpadami

Postprzez Mikado » 2018-04-18, 08:17

hej, planuję generalny remont kuchni i zastanawiam się co robi się z odpadami typu stare płytki, przewody, rury itp? Gdzie to się wyrzuca? Są jakieś firmy, które się tym zajmują?

Iwona79
Doświadczony
Doświadczony

Re: generalny remont - co z odpadami

Postprzez Iwona79 » 2018-04-19, 13:57

Faktycznie przy generalnych remontach można spodziewać się dużej ilości odpadów. Przede wszystkim przyda Ci się kontener na gruz bo gdzieś te odpady musisz gromadzić. Jeśli chodzi o kraków wywóz gruzu oferuje firma Max Gruz. Od nich też możesz wynająć kontener o dowolnej pojemności. Po napełnieniu firma zabiera gruz i inne odpady do utylizacji. Zostawiam Ci namiary na nich 501 322 008 - zadzwoń i dowiedz się szczegółów.

Reklama
jjusti18
Specjalista
Specjalista

Postprzez jjusti18 » 2018-06-09, 12:54

O ja też mam generalny remont w szczególności łazienki. Już majstry pozrywali stare płytki i niedługo będą montować nowe. Jeszcze tylko muszę zamówić zamocowania do umywalki i sedesu tutaj - mcgoodwork Obrazek i chyba wszystko miałabym z tych najistotniejszych rzeczy.

better2
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez better2 » 2018-06-23, 10:51

Jak mogę zapytać, to sami projektujecie wnętrza? Czy korzystacie z pomocy fachowców np. architekta? Bo ja posiłkuje się tego typu artykułami http://www.insult.pl/bledy-przy-urzadza ... h-ustrzec/ i jak na razie bardzo dobrze mi idzie. Ciekawa jestem czy wy również jedziecie po kosztach, czy robicie wszystko od podstaw najdrożej jak się da?

Biedronka
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez Biedronka » 2018-07-19, 14:49

projektuje razem z żoną. Całe mieszkanie to nasza ciężka wspólna praca. Meble chcemy zamówić z tej firmy https://www.furnival.pl/sklep,1,kategoria są naprawdę dobrej jakości nowoczesne i tanie jak na jakość którą prezentują. Czas realizacji również jest konkurencyjny bo dwa dni robocze.

landrynka
Specjalista
Specjalista

Postprzez landrynka » 2018-08-11, 10:27

Myślę, że w takiej sytuacji może Cię zainteresować wywóz odpadów kraków. Samemu nie warto się tym zajmować - najlepiej zlecić takie zadanie sprawdzonej firmie. DPR to firma, która działa na rynku krakowskim od wielu lat. Specjalizują się właśnie w kontenerach i wywozie gruzu oraz odpadów - polecam więc skontaktować się bezpośrednio z nimi.

Powrót do Bocznica