Dokumentacja czasu pracy, planowanie pracy, praca nadliczbowa, praca w dni wolne, systemy i rozkłady czasu pracy

Moderatorzy: admin, RobertP, notosiup

goten
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: Budowa hali magazynowej.

Postprzez goten » 2018-08-01, 13:44

JARTOM - już było. Potencjał takich inwestycji jest na rynku ogromny, do przejęcia całe mnóstwo lokalizacji, ale to wszystko musi się odbywać z głowa.
Wiele hal nie wymaga wyłożenia środków na modernizację.
Po prostu hale są gotowe pod prowadzenie w nich działalności.
To właściwy kierunek.

gaja54
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez gaja54 » 2018-08-12, 20:59

Budowa magazynów to konieczność, jeśli posiadamy firmę zajmującą się dystrybucją towarów. Prędzej czy później i tak trzeba będzie o tym pomyśleć. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę mix.waw.pl , która właśnie zajmuje się budowa magazynów. Ceny oferują całkiem rozsądne, czas realizacji jest krótki, zajmą się wszystkim - od projekt po odpowiednie wyposażenie. To godna zaufania firma, której warto zlecić budowa magazynu.

Reklama
ynos89
Specjalista
Specjalista

Postprzez ynos89 » 2018-08-14, 14:45

Już przy budowie takiej hali magazynowej powinniśmy bardzo dokładnie przemyśleć kwestie tego, jak będzie rozwiązany problem wewnętrznej logistyki i organizacji. Tu chyba leży, jak mi się zdaje, sedno sukcesu takiego biznesu – w porządku, zorganizowaniu, logice i efektywności. Wszystko musi po prostu chodzić jak w zegarku i nie ma żadnej wymówki od takiego stanu rzeczy. Ja myślę, że – pomijając kilka konkretnych przypadków, jak np. sypkie towary – rozwiązaniem uniwersalnym i optymalnym są przenośniki rolkowe. Dokładnie zaś coś takiego, szczególnie tej konkretnej firmy: http://www.intralog.pl/pl/oferta/system ... k-rolkowy/ . Jeżeli zamówimy to cały system transportu wewnętrznego, jakim jest właśnie przenośnik rolkowy przykładowo, zostanie specjalnie dostosowany do naszej hali, tak, by osiągnąć maksymalną racjonalizację jego układu. A z pewnością im się to uda, bo mają ponad ćwierćwiecze doświadczenia w tym konkretnym fachu. Także takiego rodzaju system jest, jak mi się wydaje, bijącym sercem i krwiobiegiem dobrze zorganizowanej hali magazynowej.

Poprzednia strona

Powrót do Czas pracy