Umowa na okres próbny, umowa na zastępstwo, umowa na czas określony, umowa na czas wykonania określonej pracy, umowa na czas nieokreślony, określanie warunków zatrudnienia, zmiana warunków zatrudnienia, zmiana danych w umowie, staż pracy, stosunek pracy, zatrudnianie w spółkach, zatrudnianie cudzoziemców
Garima
Zaawansowany
Zaawansowany

Zajecia z logopedą

Postprzez Garima » 2018-06-03, 18:08

Takie zajęcia z logopedą bardzo przydają się małym dzieciom. gdy ja potrzebowałam pomocy dla mojej corki trafiłam na ta ofertę http://verbis-logopedia.pl/terapia-mowy-dla-dzieci/ . Świetnie bo pani dojeżdzała do nas do domu i wszystko było w miłej atmosferze.

yamiza
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: Zajecia z logopedą

Postprzez yamiza » 2018-07-14, 00:04

Ja też kilka miesięcy temu chodziłam z synem do logopedy. Pediatra na bilansie 4 latka zauważyła, że są problemy z wypowiadaniem części wyrazów i zaleciła nam wizytę u logopedy. ponieważ terminy na nfz były baaardzo odległe, zdecydowaliśmy się na wizytę prywatną. Trafiliśmy do warszawskiego ośrodka LOGOS DTR na Targówku. polecam! super podejście do małych pacjentów, szybkie terminy i przystępne ceny.

Reklama
landrynka
Znawca
Znawca

Re: Zajecia z logopedą

Postprzez landrynka » 2018-09-10, 13:56

Bardzo dobrym rozwiązaniem są też poradnie psychologiczne w łodzi. Często chodzę tam z synem bo ma stwierdzony autyzm. Zauważyłam, że od kiedy do nich chodzimy to syn dużo lepiej zaczął się rozwijać. Ma też mniejsze problemy jeśli chodzi o komunikację z rówieśnikami.

Powrót do Zatrudnianie pracowników