Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

tomek993
Doświadczony
Doświadczony

Jakie mieszkanie na białołęce z rynku wtórnego

Postprzez tomek993 » 2018-06-14, 15:57

Wiodę całkiem dobre życie, mam super firmę i teraz chciałbym zmienić mieszkanie. Nie wiem jednak na co się zdecydować i liczę na Waszą pomoc.

wojo100
Znawca
Znawca

Re: Jakie mieszkanie na białołęce z rynku wtórnego

Postprzez wojo100 » 2018-06-14, 16:21

Wiem, że jakiś czas temu na stronie http://ama-bud.pl/ były oferty związanie z mieszkaniami na białołęce z rynku wtórnego. Możesz tam zerknąć, czy jeszcze coś zostało wolnego na sprzedaż. Niestety mieszkania tam cieszą się sporym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że nie będzie za późno i że coś dla siebie znajdziesz.

Reklama
taczka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez taczka » 2018-07-26, 21:07

Białołęka z jakiegoś konkretnego powodu czy to taki strzał? Bo akurat nie zbyt dobrze tę okolicę znam ale mogę się wypowiedzieć na temat Wilanowa ponieważ od paru miesięcy tu mieszkam. Mieszkanie wzięłam z rynku wtórnego za pośrednictwem agencji Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) . Dobrą lokalizację udało mi się dostać i cena też spoko, negocjacje przyniosły rezultat :) A co do samego rejonu to bardzo atrakcyjny, dużo parków i generalnie panuje tu spokój. Zupełnie co innego niż w śródmieściu. Mi się bardzo podoba

cebuar
Początkujący
Początkujący

Postprzez cebuar » 2018-08-05, 17:05

A czemu z wtórnego? Kupiłem w stanie deweloperskim mieszkanie na osiedlu pod dębami na Płochocińskiej, sam powoli je sobie wykończyłem i super się mieszka. Białołęka jest tania, ale cały czas się rozbudowuje, więc teraz jest dobry czas na kupowanie tam nieruchomości. Komunikacja z centrum też nie najgorsza.

Powrót do Bocznica