Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

Elkka
Początkujący
Początkujący

restauracja włoska warszawa

Postprzez Elkka » 2018-07-13, 16:31

Hej! Poszukiwana dobra restauracja włoska Warszawa - najlepiej centrum. Ktoś? Coś? :)

Qwertua
Specjalista
Specjalista

Re: restauracja włoska warszawa

Postprzez Qwertua » 2018-07-13, 20:31

Restauracja włoska Warszawa.... Hm... Jakoś specjalnie za kuchnią włoską nie przepadam ale jakiś czas temu byłam w Trattoriarucola. Jedna z lepszych pizzerii w Warszawie w sumie jakiej byłam, a restauracje w Warszawie mam trochę obcykane. Jeżeli chodzi zaś o jakieś makarony itd to tutaj nie podpowiem, bo nie przepadam po prostu :)

Reklama
mysza83
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez mysza83 » 2018-07-25, 10:21

Kuchnia włoska jest specyficzna i nie każdy lubi te smaki. Ja częściej wybieram kuchnię polską - głównie ze względu na męża, który tylko taką uznaje. W Warszawie takie potrawy serwuje restauracja Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/. Mają bardzo ciekawe menu, bazujące na tradycyjnych smakach i składnikach. a do tego menu sezonowe - co jest dużym plusem. No i okolica - to nie centrum więc cisza, spokój i zieleń gwarantowane.

wojo100
Znawca
Znawca

Postprzez wojo100 » 2018-08-04, 22:09

Nie lubię włoskiej kuchni, dlatego żadnej restauracji i nie polecę. Jeśli natomiast miałbym polecić Ci jakąś kuchnię Polską, byłaby nią https://restauracjapapu.pl/ znajdująca się przy Alei Niepodległości. Serwuje pyszne, polskie posiłki w rozsądnych cenach, a na ternie Warszawy to rzadkość...

cebuar
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez cebuar » 2018-08-06, 20:42

Z włoskich knajp w stolicy to mogę ci polecić Chianti, pasta z kurczakiem i gorgonzolą to chyba najlepsza którą jadłem w życiu. Mają dowóz przez roomservice więc nie trzeba się osobiście do nich fatygować. Wszystkie makarony wyrabiają sami i to czuć. A na deser weź bezę z porzeczką, petarda

Powrót do Bocznica