Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

sopelkowa
Specjalista
Specjalista

Impreza okolicznościowa w Warszawie

Postprzez sopelkowa » 2018-12-04, 14:16

Byliście może w warszawskim Bubbles Bar? Ten lokal oczarował nie tylko mnie, ale także moją rodzinę i przyjaciół. Rewelacyjnie przygotowują wszelkie przyjęcia okolicznościowe. Pamiętam urodziny mojego dziadka. Nie mógł zastopować w kosztowaniu bąbelkowych napojów :-) Nie mówiąc nawet o wszystkich smakowitych daniach. Trudno było wszystkim gościom pod koniec imprezy wstać od suto zastawionych stołów.

elabarbara
Specjalista
Specjalista

Re: Impreza okolicznościowa w Warszawie

Postprzez elabarbara » 2019-01-02, 10:26

O tym miejscu nie słyszałam, my zawsze jak mamy imprezę rodzinną to wybieramy restaurację Akademia. Juz nie raz korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy zadowoleni, czy to urodziny, roczek czy inne przyjęcia to zawsze świetnie wszystko przygotowane. Obsługa bardzo miła, o wszystko dbają, staraja się na bierząco wszystko donosić na stoły.

Reklama
piegus0
Specjalista
Specjalista

Postprzez piegus0 » 2019-01-15, 21:26

Ogólnie jeśli chodzi o imprezy w Warszawie to w okolicach Legionowa jest dobry lokal - http://www.polnaroza.pl/ Świetne jedzonko mają także sprawdzą się i na wesele ale też na chrzciny czy komunie

kadrowwa
Początkujący
Początkujący

Postprzez kadrowwa » 2019-02-04, 19:05

Jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe i to w bliskich okolicach Warszawy to dobrym wyborem będzie wynajęcie sali Smaki Życia http://smakizycia.net/ w Wieliszewie. Dojazd bardzo dobry, piękna okolica no i z dala od wszelkiego hałasu. Będzie można przyjemnie spędzić czas i poświętować :)

Powrót do Bocznica