Dokumentacja czasu pracy, planowanie pracy, praca nadliczbowa, praca w dni wolne, systemy i rozkłady czasu pracy

Moderatorzy: admin, RobertP, notosiup

Garima
Zaawansowany
Zaawansowany

Namiot magazynowy

Postprzez Garima » 2018-12-19, 20:12

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.

wojo100
Znawca
Znawca

Re: Namiot magazynowy

Postprzez wojo100 » 2018-12-21, 22:00

Magazyn, a właściwie jego wykonanie warto powierzyć profesjonalnej firmie. Ze swojej strony mogę polecić firmę Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Zajęli się wszystkim - od wykonania projektu, aż po budowę. Już na pierwszym spotkaniu dało się poznać, że to prawdziwi specjaliści. Dostosowali projekt do moich potrzeb.

Reklama
lavakava
Średniozaawansowany
Średniozaawansowany

Postprzez lavakava » 2018-12-23, 21:33

Według mnie jednak hala magazynowa prawdziwego zdarzenia będzie bardziej solidna i niezawodna niż namiot. Będzie Ci końcu potrzebna również odpowiednia instalacja grzewcza lub chłodnica czy oczywiście elektryka. Projektowanie instalacji elektrycznej na pewno radzę zlecić profesjonalnej firmie, która zadba nie tylko o Wasze wymagania, ale również żeby spełnić wymagania prawne i bezpieczeństwa.

Arkadiusz1
Znawca
Znawca

Postprzez Arkadiusz1 » 2018-12-29, 23:47

Aktualnie w Polsce nie ma problemu z tym, by zorganizować taki namiot. Wystarczy tylko odpowiednio podejść do tematu i przemyśleć, jaki sprzęt będzie Wam potrzebny. Dobrym przykładem są chociażby namioty z https://dascompany.com/namioty/1/namiot ... stal-pvc/1 gdzie jesteście w stanie dobrać odpowiedni rodzaj do Waszych potrzeb.

Powrót do Czas pracy