Dyskusje na każdy temat prowadzone przez zarejestrowanych Użytkowników.

Moderatorzy: admin, RobertP

zapracowana
Specjalista
Specjalista

Smart Kid Belt

Postprzez zapracowana » 2019-05-18, 07:42

Czy ktoś z was przewozi dzieci i korzysta z Smart Kid Belt? Ja znalazłam taki opis https://smartkidbelt.com/pl/ Wynika z niego że to dobre rozwiązanie dla dzieci w wieku 5-12 lat. Zapewnia dobre ułożenie odcinka pasa biodrowego i płynnie dopasowuje odcinek barkowy do wzrostu dziecka. Jest proste w montażu i zajmuje mało miejsca. Czy to faktycznie bezpieczniejsze rozwiązanie niż fotelik? Ja osobiście jeszcze się u nikogo z nim nie spotkalam. Dlatego mam pewne obawy i się zastanawiam nad zakupem.

monikabert90
Znawca
Znawca

Re: Smart Kid Belt

Postprzez monikabert90 » 2019-05-25, 07:47

Ja uważam, że jednak dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem dla dziecka w aucie są foteliki samochodowe. Jeśli chcesz, to zobacz tutaj ofertę sklepu internetowego SMILE. Znajdziesz tam foteliki również dla starszych dzieci, o masie ciała do 36 kilogramów, więc uważam, że uda Ci się coś dla swojego dziecka dopasować. A dostępne są tam foteliki najlepszych, wiodących marek, takich jak na przykład BabySafe, Espiro, Joie, Kiddy czy też Coletto :)

Powrót do Bocznica